Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy van ez az embereknél?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez az embereknél? Nem nagyon értem

Figyelt kérdés
A 20-as korosztályról lenne szó. Nekem fura, hogy egyeseknél 1-2 év után eljegyzés van, mások járnak 6-7-8 évig és semmi. Ennek mi az oka szerintetek? Nem biztosak egymásban és azért nem jegyzik el egymást?
2013. okt. 31. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyeseknek nem olyan fontos ez. Én sem ragaszkodom sem az eljegyzéshez, sem a házassághoz. Ettől függetlenül ugyanazzal az egy partnerrel szeretném leélni az életem, ha lehet.
2013. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehetnek házasságellenesek is, én sem szeretnék megházasodni soha, mert szerintem felesleges
2013. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy erről lenne szó. Itt vidéken még ilyen tekintetben elég konzervatívak az emberek.
2013. okt. 31. 16:58
 4/5 Zakathol ***** válasza:
Vagy például én azért nem jegyeztem el és/vagy terveztem még esküvőt a több mint 7 évig tartó kapcsolatomban, mert még egyetemista vagyok. Amíg nincs egy biztos pont az ember életében, minek gondolkodjon ilyeneken? ha együtt maradunk akkor is amikor mindkettőnk elhelyezkedik, megteremtünk egy stabil egzisztenciát, akkor lehet az esküvőt tervezni.
2013. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Barátnőm 18 évesen jött össze a párjával, 8 éve vannak együtt...

Most tartanak ott, hogy lassan össze tudnak költözni, akkro már úgy vannak vele, hogy a 10 éves évfordulójukon házasodnak


korán jöttek össze


Míg mi 21-22 évesek voltunk amikor összejöttünk, 23 évesen összeköltöztünk, mert lehetőségünk volt. így a lagziravalót is összegyűjtöttük már, 5. éve vagyunk együtt, már házasok.

De mi is még suliba jártunk a kapcsolat kezdetén.


Ha most jönnék össze valakivel, akkor esélyesebb, hogy csak 2-3 év telne el a házasságig.


Előtte el kellett indulni az életben, ez pedig most már megvan.

Azok, akik házasodni szeretnének általában, emiatt vagy a túl fiatal koruk miatt várnak sokat

2013. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!