Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés
a barátom gyakran mond ilyeneket: hülyén néz ki a pulcsid, rosszul nézel ki ma, furán áll a hajad, csúnya a körmöd, hordhatnál más stílusú ruhákat is, ne mindig így hordd a hajad...persze hogy így nem hiszem el ha máskor meg azt mondja hogy gyönyörű vagyok.. nagyon rosszul esik ez
2013. okt. 31. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

ez 1 igazi paraszt


dobd

2013. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy bunkó paraszt
2013. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott hagynám a pcsába... Ilyet még véletlenül se mondanék egy lánynak... Szégyen:)
2013. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen. De nem csak ezért, tuti hogy a barátod egy nagy tapló az életben, buta is, meg alig van érzelmi intelligenciája!

Amúgy meglehet, hogy tényleg néha érdekesen festesz :) De ezt sem így kellene közölni, no meg ha valaki nem tud úgy elfogadni, ahogy vagy, azt dobd ki! (Neki kellene megtennie... de hát vannak ilyen rossz alakok)

2013. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem biztos, hogy rögtön szakítanék vele. Ha egyébként jól működik a kapcsolat, akkor megbeszélném vele a dolgot. Elmondanám, hogy engem zavar, hogy ilyeneket mond és rosszul esik. Másrészt pedig megkérdezném, hogy mi a gond a felsőmmel, miért rossz a hajam stb.
2013. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elküldenem melegebb éghajlatra.Gyerekes.Bunkó idióta az ilyen pasi
2013. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg annyit mondanék neki:

-Édesem,vehetsz nekem másik ruhát,ha ez annyira nem tetszik,és a fodrászhoz is befizethetsz.:)

2013. okt. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

egyszer volt nekem is ilyen kötekedős barátom. soha egy bókot nem kaptam tőle, és nem is éreztem jól mellette magam. nem is csak a külsőmet kritizálta, de a cselekedeteimet, és az otthonomat is.

egy ideig próbáltam alkalmazkodni hozzá, de nem éreztem jól magam. aztán elegem lett, és megmondtam neki, hogy EZ VAGYOK ÉN ha nem tetszik, nem kell velem lenni.


Azóta nem is vagyunk együtt, nem is értem mi értelme volt az egésznek. Nem változtam, mégis van olyan pasi, akinek tetszik amilyen vagyok.


Ha nem tetszel a pasidnak, minek akart veled összejönni? A kritizálásával saját magát ítéli meg, azt hogy nem tudja eldönteni, hogy mit akar.

Nem érdemes vele foglalkozni.

2013. okt. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Néha nekem is mondja a barátom, hogy olyan ez a ruha, mint egy pizsi, vagy hogy nem megy a cipő a ruhához, de azért hozzáteszi, hogy így is szexi vagy. Vagy leveszi rólam és probléma megoldva :D De ez azért bunkó. Szerintem kidobnám, nem jó állandóan ezt hallgatni...
2013. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha gyakran mond ilyeneket szerintem az elég sokat sejtet. Én biztos kidobnám, mert ennél az ember többet érdemel, te is ugyanúgy. Ha nem tetszel neki, minek van veled? Hidd el, találsz még ezer jobbat.
2013. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!