Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjjek azzal a fiúbarátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek azzal a fiúbarátommal, akivel jól érzem magam, a vonzalom is megvan, de tudom hogy nem leszünk együtt örökké?

Figyelt kérdés

Úgy értem... ő egy olyan srác, akihez nem mennék hozzá szívesen. Jól érzem magam vele,sokat nevetünk,de valahogy nem tudom elképzelni vele az életem. Nem tudom,miért. Így pedig nem sok értelmét látom annak, hogy összejöjjünk. Viszont a vonzalom nagyon erős köztünk,és többet érzek iránta,mint barátság. Ő kezdeményezett,a továbbiak tőlem függnek.

20/L


2013. okt. 31. 23:30
 1/3 zotanbro ***** válasza:
ne gyere össze vele szerintem..többet ér a barátságotok... én már elbasztam 1x :/
2013. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vágj bele, mit veszthetsz, fiú-lány barátság úgysincs, csak egy maszlag álszentség :)
2013. okt. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne, ha nem tudnád vele leélni az életed, akkor mégis minek?
2013. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!