Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a haverom már az eljegyzését tervezi, pedig még csak 4 hónapja jár a csajjal, az én párom meg ezt nem tervezim pedig már 2,5éve együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

A haverom még szekrényt is vesz a lánynak, hogy amikor nála van, belepakolja a dolgait.. rettenetesen irigy vagyok. :(


23L



2013. nov. 1. 10:37
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Amikor legutóbb ezt a fejéhezvágtam, meg hogy már unalmas az egész szex meg minden, akkor besértődött. Dehát ennyi idő után hogy is lenne bármi is érdekes??? Aztán kibékültünk, mondván, hogy szeretjük egymást..
2013. nov. 1. 10:38
 2/48 anonim ***** válasza:
Mert a te haverod gyorsabban halad mint a te párod. Szerintem ezzel nem nagyon tudsz mit tenni.
2013. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, engem 3 hónap után jegyeztek el, a barátnőmet 2 év után sem :S
2013. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
43%
Mi lenne, ha a haverod veled jönne össze, a párod meg a haverod csajával? :D Lenne móka! :D
2013. nov. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Tiszta gáznak tartom.... de most hogy kérdezzem meg tőle, hogy nem időveszteség-e amit csinál? Pedig a haverom 2évvel fiatalabb is, mint ő. Én ezt nem vágom..
2013. nov. 1. 10:40
 6/48 A kérdező kommentje:
Mert én nem járnék a haverommal:D Azért a haverom:D
2013. nov. 1. 10:41
 7/48 anonim ***** válasza:

Ez sok minden miatt lehet.

De ezt konkrétan tőle kéne megkérdezned.

Lehet hogy nem gondolja azt, hogy még ennyire komoly lépésre el kellene, hogy szánja magát.

Nem érzi olyannak a kapcsolatotokat.

Vagy éppen nem is házasságpárti.

Lehet hogy a haverod is most tök szerelmes, ott a lila köd, úgy érzi, hogy megtalálta a nagy Ő-t, de lehet a házasságból meg nem lesz semmi. De az is lehet, hogy igen.

Anno a férjem kb. 2 hónap után elkezdett nekem arról beszélni, hogy ő el akar jegyezni, meg feleségül akar venni, aztán kb. másfél év után meg is kérte a kezemet, hozzá is mentem. 8 éve vagyunk egyébként együtt.

A férjem tudta, hogy mit akar, és tudta, hogy azt, amit akar, azt kivel képzelni, jelen esetben velem.

2013. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:

A haverod gyorsan halad, ez van. Én párom sem vitte túlzásba ezt, mondjuk én is mondtam neki hogy azért ne legyünk túl gyorsak,. mindent a maga idejébe. A párom engem 1 év után jegyzett el, elég váratlanul jött a dolog, de nagyon jól esett nekem, pedig én még nem akartam de nem volt gond egyáltalán :)

Én párom is kinyalta a se**gem ő is csinált nekem szekrényt a ruháimnak amit idehozok, igaz én itt helyben koleszos voltam és hétvégén úgy 3 hónap járás után a pároméknál laktam csak mert innen sem volt egyszerű a bejárás a suliba, de az apjával a szobája melletti kis helyiséget kiépítették, és gyakorlatilag egy külön kis tanuló szobát csináltak ahol tárolhatom a dolgaimat is, főleg ha a párom épp dolgozna a számítógépén akkor az asztala úgy is tele van pakolva mindennel, és nekem is jobb ha külön tudok lenni, vagy ha csak kis kikapcsolódásra vágyom, jó ez nekem pont jó.

Tudom hogy ez neked rosszul esik, de próbálj beszélni a pároddal, ne utalj rá közvetlenül hogy ezt akarod, csak halkan apránként jusson a tudatára hogy te szívesen tovább lépnél a kapcsolatba.

2013. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:

Szerinted az a lényeg, hogy megkérik-e a kezed! Nem tudom, ti a 2,5 év alatt nem beszélgettetek a házasságról? Akarja-e egyáltalán.... Lehet nem is?

Ettől teljesen függetlenül kell vizsgálni a kapcsolatotokat egyébként!! Amúgy minden rózsás? Gondolom nem, gondolom már eljött az unott kapcsolat ideje, nem igaz? Na lehet már rég azt gondolja a srác, hogy nem igazán akar téged feleségül venni, majd hamarosan vége lesz a kapcsolatotknak..... Netalántán beszélgessetek?


A haverod 4 hónap alatt meg még bőven friss kapcsolatban van. Ki tudja, mi lesz velük 2,5 év után!? Ők is ráunhatnak még egymásra.

2013. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 ASOT ***** válasza:
8-asnak van igaza! Egyet értek vele. Te is érts vele egyet :)
2013. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!