Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves kapcsolatban már unom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves kapcsolatban már unom, hogy mindig velem akar lenni a barátnôm és nem tudok kettesben beszélgetni más lányokkal. Szakító-ok neked, ha állandóan a nyakadon csüng? Eltaszajtsam?

Figyelt kérdés

#privátszféra #Lánytaszajtás #overly-attached
2013. nov. 1. 11:39
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Figyelj 9es te nagyon be vagy szükülve, hallod-e kispajtás.

Akarok más lányokkal foglalkozni, mert kamasz korom óta fôképp lány barátaim vannak, velük lógok, velük érzem jól magam. Aztán itt ez a lány aki miatt elszegényesedett a többi lánnyal a kapcsolatom és mostanában kezd betelni a pohár, hogy nem tölthetek estét más lányoknál...8

2013. nov. 1. 12:53
 12/24 anonim ***** válasza:
Az már rég rossz, ha nyűg neked a barátnőd. Szerintem az pozitív dolog, hogy ragaszkodik hozzád és veled akar lenni, bár ezt is túlzásba lehet vinni. Ha ennyire zavar, beszéld meg vele! Meg akkor milyen csajt akarsz, akit nem érdekel hogy mi van veled?
2013. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Az a szakítóokhgbte más lányokkal KETTESBEN akarsz beszélgetni...igen
2013. nov. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
* hogy te
2013. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nekem az lesz szakító ok, hogy ô ne, hagy engem kettrsben lányokkal. Szerintem ez alapvetô volna...
2013. nov. 1. 18:36
 16/24 anonim ***** válasza:
90%

Sztem meg rohadtul nem alapvető. Miért is akarsz minden áron kettesben lenni más lányokkal??? Ha tényleg csak barátság akkor nem zavarna h ott a barátnőd.

Az én páromnak sosem okoz gondot ha mellette vagyok. SŐT ő hív magával mindig ha megy valahova. Neki is vannak nő nemű barátai és akkor sem zavarja ha ott vagyok, mikor velük beszél. Be is mutatott minden haverjának.

Nem szereted te ezt a csajt. Csak nyűg neked, mert te közben ismerkednél. Ő meg csak maradjon otthon és ha szex kell tegye szét a lábát.

2013. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Te tiszta nyomi vagy 16-os. Örülök hogy nem kell ilyen hárpiák szabályai szerint élnem.


Nem tudom mit kel fenn akadni azon, hogy kettesben akarok lenni lányokkal. Ti totál össze vagytok nôve a párotokkal, vagy mi a bré bajotok van?

2013. nov. 1. 19:02
 18/24 anonim ***** válasza:
71%
én értem mit mondasz, de ez egyből a kérdésből nem jön le, már bocs, a kérdésből az jön le, hogy "kidobjam-e, mert állandóan a nyakamon lóg?" pedig te úgy értetted hogy "szakítóok lehet-e az, ha nem hagy nekem teret?" és szakítóoknak szerintem csak akkor, HA megbeszéltétek, de nem akar változtatni ezen. tudasd vele amit velünk, hogy szereted őt, nem akarod elhagyni, de kiskorod óta lánybarátaid vannak, szeretnél velük is időt tölteni.. ha szeret, megérti, ha nem, akkor már nincs nagyon más hátra, neki lecke lesz..
2013. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm 18as! Egy ilyen választ vártam, mert eddig nekem sem sikerült jól megfogalmaznom mi is az igazi kínom! Kösz! :)
2013. nov. 1. 19:32
 20/24 anonim ***** válasza:
#18as vagyok. örülök hogy segíthettem:)
2013. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!