Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobtam a barátom, mert szarul bánt velem, mégis olyan rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem tisztelt, le se szart a kapcsolatunkban, mindig én közeledtem felé. Aztán már elegem lett belőle és véget vetettem a dolognak. Mégis olyan rosszul érzem magam és legszívesebben folytatnám vele, mert szeretem, de az eszem azt mondja ne, úgyse lesz jobb, nem fog megváltozni.

Szerintetek?


2013. nov. 1. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se fog megváltozni, egy kapcsolatot ami nem működött főleg hogy nem ő hanem te akarod folytatni kár erőltetni.
2013. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt elb...sztad. Ennyi volt.
2013. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól tetted, ez már egyébként sem kapcsolat volt. És felesleges próbálgatni is, most még friss a seb azért érzed így.
2013. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok. Nem bántam meg, hogy szakitottam vele. Sokkal jobb így mindenkinek és van esélyünk hozzánk jobban illő párt találni. Ami nem megy azt nem kell erőltetni semmi jó nem sül ki belőle. Persze néha elbizonytalanodik az ember de tudom hogy jól döntöttem. Ha elhanyagolt nem szerethetett már valami nagyon. Jobb lesz nélküle a hiánya majd elmúlik.
2013. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!