Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiszeretett belőlem. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszeretett belőlem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tett ellen pár rossz dolgot, próbálta helyrehozni, én valamiért hárítottam. Ez ment pár hónapig.

Most volt egy nagy veszekedésünk és szakított.

Azt mondja, hogy nem kellek neki (más se), kiszeretett belőlem.


Megmondtam neki, hogy visszaváltozom olyanná, amilyen ÉN vagyok, nem ilyen hisztis, elhidegült valaki leszek.

De semmi..

Hogyan bizonyítsak? Mit tegyek? Arra gondoltam, hogy elkezdünk ismerkedni, mintha új lappal kezdenénk, majd pár hét után 1. randi, tehát elölről kezdeni.

Így vajon belém tudna szeretni újra? Változtatok mindenen, ami miatt kiszeretett belőlem.


(Volt már olyan, hogy elmúlt a szerelem közöttünk, azt visszahoztuk, de nem ápoltuk.. Ezért gondolom, hogy újra belém tudna-e szeretni..)


2013. nov. 1. 19:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

"Tett ellen pár rossz dolgot, próbálta helyrehozni, én valamiért hárítottam."


Hát, most már semmit. Haragtartó vagy, így most szenvedj.

2013. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem gyenge dolgok voltak, mások szakítottak volna miattuk... De ez most mindegy.


Most hogy szakított velem, rájöttem, hogy mennyire idiótán viselkedtem.. Eddig is tudtam, de hogy ennyire, azt nem :(

2013. nov. 1. 19:10
 3/21 anonim ***** válasza:
Értelmetlen az egész.Rossz dolgokat tett ellened,tehát nem becsült és tisztelt.Erre te elhidegültél,ami valahol érthető,most meg menteni akarod az egészet.Ez a kacsolat egy nagy játszma,szerintem nem érdemes folytatni,hiszen nincsenek jelen benne a tiszta,őszinte lépések és érzelmek.
2013. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A rossz dolgoknak is voltak előzményei és részben megértem.


Az érzéseink őszinték voltak mindig.


Na de most mindent új lappal szeretnék kezdeni. Onnantól kezdve, hogy "szia, xy vagyok, tetszel"

2013. nov. 1. 19:14
 5/21 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló helyzetben vagyok én is.
2013. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Te próbálkozni fogsz?

Nekem olyanokat ír, hogy legszívesebben megölném magam, de valamiért úgy érzem, hogy vissza tudnám szerezni...


Hiszen anno is belém szeretett, most ugyanolyan leszek.. Csak most ilyen is maradok:)

2013. nov. 1. 19:24
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem vall rám,de most próbálkozni fogok,igen.Teljesen nem hasonló az egész történet,csak hasonlít.
2013. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én nagyon ki fogok tenni magamért.. Csak ha nem viszonozza, úgy nehéz. Eleinte pedig nem nagyon fogja ..
2013. nov. 1. 19:52
 9/21 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad le,hogy miket tettél ellene.Miért kell megváltoznod és miben?
2013. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Teljesen rideg voltam. Nem volt jó, ha hozzám bújt, megölelt, stb.

Emellett nagyon féltékeny voltam, veszekedéseket provokáltam.. Minden kis baromságon felkaptam a vizet..


De már látom, hogy ő hűséges, nem olyan, mint amilyen az exem volt.. Sajnos eddig nem sikerült bíznom benne.


Szóval mondhatjuk, hogy undorítóan viselkedtem...

2013. nov. 1. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!