Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen férfi mit gondol?

Figyelt kérdés

Már néhány hónapja vagyok egy ilyen kapcsolatban egy férfival, aki a kezdet óta megcsinálta párszor, hogy utolsó pillanatban mondta le a randit és ez nyilván kellemetlen volt rám nézve.


Múlt héten ismét megismétlődött ez a dolog, ezért nagyjából lejött neki, hogy ezzel végleg elvágta magát nálam. Most ismét hívogat, gondolom vissza akar próbálkozni hozzám, de az ilyennek mi van a fejében ?


Egyszerűen ha egy férfi, aki ráadásul állítása szerint boldogtalan és bennem találja a vigaszt, akkor kétszer is meggondolhatná mit csinál, mielőtt még nem túl késő és nem veszít el.

Én most már biztos nem megyek vissza hozzá, mert az én türelmemnek is van határa, ráadásul nem is zúgtam bele vagy ilyesmi, de azért kíváncsi lennék, hogy az ilyen férfiak miért nem viselkednek okosabban, a saját érdekükben ?


Nektek mi a véleményetek erről ?



2013. nov. 1. 19:51
 1/7 A kérdező kommentje:
* Szexkapcsolat, ez kimaradt a kérdésem első sorából
2013. nov. 1. 19:51
 2/7 ASOT ***** válasza:
Mert nem érdeke. Mert szerintem te gondolsz túl nagyot, ami nincs is.
2013. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor ne is várj többet ha csak szexkapcsolat volt. lehet,hogy megunt. vagy mást várt mint amit kapott.
2013. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rátapintottál a lényegre, szexkapcsolat, hív ha dughatnékja van. Amikor lemondja akkor lehet összejön neki egy jobb numera
2013. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én biztos nem gondolok nagyot. Nekem végül is lényegtelen ez, mert nem én veszítek.


speedway- szerintem félreértettél valamit. Nem ő unt meg engem, ugyanis még mindig hívogat. Én vagyok már az, akinek ő nem kell.

Vagy lehet csak időszakosan unt meg ? ;))

2013. nov. 1. 19:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Támadó Kobold - igen, ezt lehetségesnek találnám, bár annyira nem hajlok ezt gondolni, mert nem az a hű de macsó típusú, akinek seperc alatt összejönne egy numera bárkivel. De lehet erről van szó, nem zárom ki.
2013. nov. 1. 19:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a pasi csak szórakozik veled, mert jelentéktelen vagy számára.
2013. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!