Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hete se szakítottunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete se szakítottunk, de már új bnője van.2,5 évet voltunk együtt. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A barátommal 2,5 évig voltunk együtt, én 18 vagyok, ő 20. Szinte egyik napról a másikra szakított velem, azért mert idegbeteg vagyok, féltékeny, nem érzi azt mint rég, és nem adok neki elég teret...Ez holnap lesz 3 hete. Kezdtem feldolgozni, jól érezni végre magam, ami nagyon nehéz! Erre.. tegnap 2bnőmmel beültünk egy helyre inni, és beszélgetni. Először az öccsével találkoztunk. Már akkor majdnem kiesett a szívem a helyéről.. pedig azcsak az öccse volt.. beültünk.. és kik jöttek? Hát persze h ők: a volt barátom, az öccse, és egy haverjuk. Beültek ők is. Majdnem kiesetta szívem a helyéről, de muszáj volt kibírnom végig őt néztem titokban, hogy ne vegye észre, és közbe teljesen ideges voltam.. Egész éjjel nem aludtam, forgolódtam.. reggel szörnyen keltem. Ráírtam facen, hogy találkozzunk ma, szeretném vele végre normálisan megbeszélni a dolgokat. Erre bepörgött, és minden féle sértőt írt, és azt hogy hagyjam.. mert randin van. Nem akartam elhinni, mert úgyvált el tőlem, hogy nem akar bnőt magának egy jó darabig, se engem.. se senkit. Ezért írtam neki h tuti h kamu, és h nem hiszem el.. Erre csörög a telefonom, ő az. Felveszem, és mindjárt ordibálva, köszönés nélkül, hogy Szálljak le róla, ő már nem aakr semmit, felejtsem el, és h tényleg randin van, ne irogassak neki semmit, mert nem fog velem soha találkozni. Mondom neki akkor adja oda a lánynak. Oda adta.. és bele válaszolt a csaj.. na ebben a pillanatban teljesen összetörtem, sírtam nem tudtam beleszólalni a telefonba.. Annyit mondtam h adja vissza a volt barátomnak. Visszaadta, és ő elkezdi, hogy új életet kezdett, van munkahelye, új bnője, és h keressek én is magamnak mást. Hogy tud ilyeneket mondani ennyi idő után?? Ennyit jelentettem neki? 3 hét se telt el, és már mással kavar..? sőt.. jár?? És.. eza lány az alány, akire mindig is gyanakodtam, mindig is tudtam h van vmi.. nem tudom miért, hiszen soha nem beszélt úgy róla barátom, de tudtam.. éreztem a csajról h akarja a baártomat.. de nem is olyan szép, és 15 éves csak.. Lehet h azért csinálja h engem idegesítsen? Mit tegyek? léci azt ne írjátok, hogy éln is vágjak vissza, és keressek magamnak vkit, mert ez nem megy. Ha ő már nem lehet az enyém akkor nagyon sokáig nem is kell senki. Pasikra már rá se tudok nézni. 3 hete csak szenvedek, és most megint kezdődik előről.. ha bele gondolok, hogy más lánnyal csókolózik, alszik, szeretkezik... áh. Sajnos ez a dolog kikezdi az egészségemet is.. nagyon magas a vérnyomásom, ma a hívásaután 176/105 volt..
2013. nov. 1. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én exem már a szakításunk napján összejött mással. Ő is azt mondta sokáig nem lesz senkije. Ez nem ígéret sokan nem is gondolják komolyan csak úgy jön.

Kezdj új életet Te is. Ne alazkodj meg előtte/előttük.Sajnos én már ezt harmadszor élem át tudom mit beszélek. Nem kell és nem is szabad összetörni. Ha ő elég erős volt hogy összetörjön te legyél elég erős hogy ez ne érdekeljen. Fel kell állni. Pasizz be te is mégha nem is erzel kedvet hidd el jót fog tenni az ismerkedés. Eltereli a figyelnek. Kitartást jobb lesz idővel..

2013. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
az én exemnek is szakitás utan 1,5 hétre lett barátnője , és ő is ugyanezt mondta , h nem lesz és nem kell neki bnő. Ne tegyél semmit , az élet megy tovább , próbáld meg elfelejteni , nehéz lesz de az idő segit. Mindenki visszakapja az élettől amit adott , ezt már tapasztaltam. Ne kináld fel magad neki , ha nem kelletél neki , akkor hagyd , legyen annyi büszkeséged , h megmutatod neki , h nélküle is van élet és jól érzed magad , ez nagyon fájna neki szerintem...
2013. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!