Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan lettem! Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan lettem! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel már 2 és fél éve ismerjük egymást és bátran mondhatom, hogy egyre jobban alakul köztünk a dolog. Elmondta nekem, hogy nagyon szereti a nevetésem meg,hiányzom neki,de még azt nem ,hogy szerelmes lenne. Viszont most tudtam meg,hogy vidámparkba ment az egykori szerelmével nekem viszont azt mondta,hogy ott vesztek össze. Tanácstalan vagyok...Segítség!! Mit tegyek?
2013. nov. 2. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyelőre hagyd őket. Valószínűleg ott megbeszélik majd a dolgokat.

Ha ismét egymásra találnak, akkor örülj neki, hogy ez nem 2 hét múlva történt.

2013. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!