Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem miért készített ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért készített ki a féltékenységével a smink, vagy akármi miatt, amikor a köv. Nőjéről meg azt mondja nem a smink számít?

Figyelt kérdés
engem nem egyszer kínzott bőgésig vagy a smink miatt, vagy mert miért festem a hajam, vagy mert ne vegyek fel szoknyát, mert hogy szerinte minden r*bancos, a mostani nőjéről meg olyanokat mond, hogy sminkel, de ugye nem ez a lényeg, nem ezt kell nézni, meg stb stb
2013. nov. 2. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Kihasznált? nem tom
2013. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

4 évet voltunk együtt, nem hinném, hogy kihasználásról lett volna szó

én arra gondolok, lehet csak valaki voltam, hogy ne legyen egyedül, nem a szerelme. mert jah, ha szeretünk valakit, akkor ugye nem belekötünk hogy hogy néz ki, hanem tetszik mindene.


de lehet nem jól látom, nem tudom

2013. nov. 2. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt veheted bóknak is, téged szebbnek tartott és tudta rád könnyebben mozdulnak mint a mostani barátnőjére.
2013. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy téged értékelt és nem szerette volna hogy más pasik is csorogjanak utánad de a mostani barátnője meg olyan mutogatós barátnő féle akivel menőzik hogy nézd nekem ilyenem van.
2013. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre céloztam.
2013. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak sexuális úton lehet vkit kihasználni.
2013. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem. hazugság volt maga az egész kapcsolat az elejétől a végéig én most ezt nagyon így érzem.
2013. nov. 2. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!