Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma vagyunk egy hónaposak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macihercegnoje kérdése:

Ma vagyunk egy hónaposak a barátommal, kell e ilyenkor ajándékozni? :D

Figyelt kérdés
Eddig még nem ajándékoztunk egymásnak semmit,ez az első párkapcsolatom és nemigazán tudom még hogy megy ez a dolog.:)Ma vagy holnap tuti fogunk találkozni,csak mivel eléggé messze lakik nehézkes megoldani a találkozásokat.:S Szerintetek készítsek valami meglepetést,vagy vegyek valamilyen ajándékot.Mire vágyhat egy 21éves fiu? 17/L

2013. okt. 30. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Magadat.
2013. okt. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetlen hónap miatt szerintem fölösleges ajándékozni.
2013. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én sose számoltam hogy mennyi idősek vagyunk, az kicsit szerintem olyan mintha máris a végét várnád.. mint a csokinaptárral a karácsonyt.. de persze ha a barátod nem így gondolkodik, akkor vminek biztos örülne.. mondanám h ajándékozd meg valamivel, de nem tudom 1 hónap alatt meddig jutottatok :D

Amúgy meg ajándékozzon Ő téged! Nehogy már a pulóver kösse a nagymamát..

Hajrá!:) 18F

2013. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és ő tudja,hogy egy hónapos?Amúgy felesleges!
2013. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Évfordulóról már hallottam, de hónapfordulóról még soha! :D

Nem szokás havonta ajándékot venni, de ha kedveskedni akarsz, bármikor lehet, csak ne azt mondd, hogy ezt a hónapfordulónkra kapod, hanem hogy csak úgy... Imádni fogja, hogy ilyen cukorpofa vagy. :)


31F

2013. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sose adtam pont ilyen hónapcuccra a barátomnak dolgokat, de amúgy rengeteg ajándékkal kedveskedek neki, fű, focis cuccok ilyenek meg ő is akkor hozott ajándékot amikor fél évesek voltunk. Következő meg az 1 év lesz :) Nemkell havonta adni, ilyenkor egy hosszas ölelkezés is jó, esetleg a harmadik hónapnál egy hosszas szex (mi ezzel ünnepeltük akkor)
2013. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:) igen, ő is tudja hogy egy hónaposak vagyunk.

Egyépként már tulvagyunk az elsön.:D vagyis eddig 1x csináltuk..

2013. okt. 30. 15:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Öleld át, csókold meg és mondd neki, hogy "Boldog hófordulót Édesem!".
2013. okt. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!