Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyon (tényleg nagyon)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon (tényleg nagyon) haragszom valakire, az elvileg kizárja azt, hogy szerelmes legyek belé?

Figyelt kérdés

Ezzel az illetővel több mint 1 éve véget ért egy kapcsolat, ami nekem nagyon sokat jelentett. Még mindig nagyon haragszom azért, ahogy a szakításkor és előtte viselkedett velem. Ezeket megbocsátani meg tudnám, de nem hiszem, hogy újra meg tudnék bízni benne, hiába szeretnék. Azóta se keltette fel senki az érdeklődéseet és még most is gyakran álmodom vele. Őszintén szólva a világ legboldogabb embere lennék, ha újra együtt lennénk és minden rendben lenne köztünk.

De tényleg nagyon erős dühöt érzek iránta, valamelyik alkalommal söröztünk a barátokkal, szóba került ő is és nagyon csúnya jelzőkkel illettem. Mégis nagyon úgy érzem, hogy fontos nekem. Most akkor lehetek szerelmes vagy nem??? Nem bírom eldönteni!


2013. nov. 2. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az vagy. Ha nem lennél nem érdekelne, hogy mekkora gyökér volt. Én már csak tudom. Megbocsátottam, de nem akarok tőle semmit, sosem jönnék újra össze vele.
2013. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerinted hogy tudnám kiverni a fejemből?

Tudom, hogy valószínűleg nagyon rosszul járnék, ha valami csodával határos módon összejönnénk.

De mégis rá vágyom...

2013. nov. 2. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom. Valószínűleg nem döngölt eléggé és elégszer a földbe. Gondold át mit adott ő neked, és mit vett el tőled. Fogadok, hogy a mérleg afelé billen, hogy nem lenne jó neked vele. Ilyenkor nincs más barátod csak az önérzeted. Keresd elő gyorsan és dumcsizzatok. Legyen eszed.
2013. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!