Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó vagy rossz, ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó vagy rossz, ha az első komoly kapcsolata vagyok a srácnak?

Figyelt kérdés

Én már olyannal szeretnék kapcsolatba kezdeni,akivel le tudnám élni az életem. Akivel lassacskán összeköltözhetek,eljegyzés,közös élet... :D Tudom,még fiatal vagyok,de én erre vágyom már. És "találtam" egy fiút,aki iszonyatosan bejön nekem,kívülről-belülről. Csak hát nekem már volt 2 komolyabb párkapcsolatom is,neki meg még soha nem volt hosszabb kapcsolata,viszont most tényleg szeretne,tényleg komolyan gondolná velem. Így is,úgyis kell nekem a srác,de azért érdekelnek a válaszok... Hogy szerintetek jó vagy rossz dolog,ha én vagyok neki az első komoly barátnője? Mindenesetre én örülök neki,mert nem hagyott mély nyomot benne senki,én vagyok az első,akit bemutat a rokonságnak,én leszek az első,akivel tervezget,aki nála alszik,stb. De azért bennem van,h én vagyok az első,lehet ki akarná próbálni ezeket mással is később. :D Kicsit hülyén hangzik,de ilyeneken járnak a gondolataim mostanában.

20/L


2013. aug. 10. 01:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért volna az baj?
2013. aug. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom, benne is felmerült bizonyára, hogy ha neked két kapcsolatod volt, vajon miért is érhettek véget...
2013. aug. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akár hogy is alakul, ez is csak egy tapasztalat lesz.
2013. aug. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pretty_Fighter ***** válasza:

Ezen én is sokat szoktam gondolkozni.Mindkettőnek megvannak az előnyei,hátrányai.:)

Mikor ott hagytak azért,mert én voltam az első lány neki,akkor megfogadtam,hogy én már csak valami tapasztalt,"kiélt" sráccal jövök össze.Na,ez nem jött össze sajnos.:D

Összességében,én a tapasztaltabb fiúkat részesítem előnyben,tehát a kérdésre válaszolván szerintem "rossz",hogy te vagy az első komoly kapcsolata.

2013. aug. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó mert ragaszkodni fog hozzád, rossz mert úgy se bírja ki, hogy csak egy nővel egész életében.
2013. aug. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hmm... hát nem tudom, minden ember más! :)

én azt hittem, hogy az első szerelmem lesz az utolsó is. nem lett... utólag már rájöttem, hogy jobb ez így: le akarok feküdni egynél több emberrel is, többször akarok szerelmes lenni, több tapasztalatot akarok, élni akarok! :)

18/L

2013. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

hát, korábban írtad ki a kérdést, nem tudom, hogy azóta mi lett veled, de szerintem az igaz szerelmed az, aki nélkül képtelen lennél leélni az életed, nem az, akivel képes lennél leélni...

üdv, egy 16 éves lány :)

2014. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha rossz lenne, hogy egy pasinak csak hátrányára válna az első kapcsolat az életében a lány számára, akkor egy pasinak se lenne barátnője.
2014. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!