Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 hónapja vagyok eggyütt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 hónapja vagyok eggyütt a párommal, és ma nagyon összevesztünk, ez a beszólása volt hogy te semmit sem érsz. Szeret ő egyáltalán? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Biztos sok mindenki fogja azt mondani hogy nem mert ha szeretne nem mondana ilyent!De....!Én nagyon harcias vagyok és ilyenkor sokszor olyant mondok a Páromnak ami NAGYON DURVA de mikor lehiggadok teljesen máshogy gondolom!De azért ne enged neki hogy ez rendszeres legyen!Amigy mi 10éve vagyunk együtt!
2008. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy összeveszés nem a világ. Nekem két gyerekem van és miután pici megszületett egyszer úgy összevesztünk valamin, hogy azt mondtam páromnak vagy ő megy el most vagy én. Erre párom aki a béketűrőbb fogta magát és itt hagyott...... Aztán 1 óra múlva lehiggadva hazajött ,mire mi is itthon megnyugodtunk és megbeszéltünk mindent. Mi 5 éve vagyunk házasok és boldogok.

Szóval a lényeg mindent tudni kell megbeszélni.

2008. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az a baj hogy soha nem vállalja fel a hibáit:(
2008. júl. 8. 17:14
 4/10 A kérdező kommentje:
de ezzel hogy nem érek semmit egy világot tört bennem össze:(
2008. júl. 8. 17:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én 3éve vagyok együtt a párommal, és amikor összeveszünk (elég harcias vagyok) nagyon sokszor nagyon csúnyákat mondok neki (pl, h soha semmire nem viszi az életben, meg lúzer stb) Pedig imádom, és nem tudom mi lenne velem nélküle, és ezek abszolút nem igazak, de akkor abban a pillanatban nagyon meg akarom bántani. Ez nem a világ vége, de tényleg ne hagyd, h ez sorozatos legyen. De egyébként én ilyenkor visszakérdeznék, h akkor minek van veled? Elvégre őt is minősíti ha olyannal van együtt, aki szerinte semmit sem ér...
2008. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2008. júl. 8. 17:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet keson irok...hasonloan ereztem magam az elmult napokban, annyi h kicsit mas a szitu...viszont mi is 10 honapja egyutt...hat egy nagy kiborulas alkalmaval odamondta a szemembe tisztan es vilagosan h "UTALLAK!" annyian mondtak volna erre h igen mert nem szeret...de nem...nem azert mondta...mint utolag megbeszeltuk annyit jelentett h "utalom h ezt teszem veled" vagy olyansmi h "gyulollek, mert nem gyulollek"...szoval erted!? szerintem meg szeret Teged csak odabokte...amugy megkerdeznem tole h "miert, Te mennyit ersz" beszeljetek meg a korulmenyeket s ha lehet felejtsd el neki ezt... remelem sikerul:) en elfelejtettem...
2008. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hűha,rosszabb ahelyzet:( ma lejött és azt vágtam a fejéhez h megcsal erre amit tőle kaptam macit széttépte:(
2008. júl. 10. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:
jaaaaaaaaaaaaaj noooooooo...ez azert durva...nagyon sajnalom...azert ha nem volt okod kar volt gyanusitgatni...(en nem tudom volt-e okod) de azt tanacsolom ha oknelkul volt akkor inkabb kerj tole bocsanatot...veszekedesnel meg mielott kimondassz valamit egyszer szamolj el 10 ig...hidd el nagyon hatasos!!!ha szettepte a macit, akkor biztos nagyon rosszulesett neki (habar elegge agressziv megnyilvanulas...) szepen es higgadtan kell beszelni...hivd fel es mondd meg neki h nem veszekedni akarsz csak megbeszelni a dolgokat, es rendbehozni amit meg rendbe lehet...en biztos megharagudnek azert amiert szettepte a macit...ha igy folytatjatok nem adok nektek egy hetet es mar gyulolni fogjatok egymast...a gyulolet es a szerelem nagyon kozel all egymashoz!!! probaljatok megbeszelni...tegyetek felre a buszkesegeteket ha vagytok annyira fontosak egymasnak...Udv
2008. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

sikerült megbeszélni de el sem hiszitek mennyire sajnálom a macit:(

köszönöm a válaszokat

2008. júl. 11. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!