Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem felelnek meg a normális átlagos pasik a minden téren átlagos nőknek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 23:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Defektes férfi vagyok és elkeltem. :D
2013. nov. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#11


Valamilyen szempontból mindenki defektes.

Ha nem így lenne akkor nem itt volna.

2013. nov. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%
Egy újabb lúzer újabb siránkozása...
2013. nov. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Noydra amúgy férfi vagy nő? Mert ha nő és egyedülálló, szívesen összeismertetem az egyetemista-vállalkozó haverommal. :D
2013. nov. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Noydra ***** válasza:

Nem vagyok nő :)

Miért tán strici a haverod? :D

2013. nov. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Akkor tárgytalan. :D Amúgy egy PC boltja van és szingli. Én meg azt gondoltam csaj vagy. :D
2013. nov. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
34%
Mert átlagos ember senkinek nem kell.
2013. nov. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyetértek Noydra első válaszával; persze, az átlagos férfinak biztos nincs semmi hibája :D

Az meg látszik, hogy akik ilyen hülyeséget állítanak, hogy egy átlagos nő is simán talál párt, soha nem beszélgetett ilyenekkel, hogy tudja, hogy is megy ez. Egyik nemnek sem olyan könnyű ez, de persze sokkal könnyebb sajnáltatni magad.

2013. nov. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

És ezt te honnan látod, hogy a nőknek könnyebb?

Ha egy átlagos nő pillanatok alatt össze tud szedni egy pasit, akkor nem átlagos...

Főleg egy normálisabb lánynak marha nehéz ismerkedni. Ha nincsenek körülhatárolható hobbik, akkor erősen a véletlenen múlik. Tapasztalat ; eddig csak otthon ülős hobbim volt, a szakra, ahová járok kb 80%-ban járnak lányok, buliban meg nem lehet ismerkedni. Na akkor mi van? Végül két évvel ezelőtt csak megismertem a barátom.

2013. nov. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Itt az oldalon egyértelműen már többször be lett bizonyítva, hogy a nőknek könnyebb. Van egy olyan mondás, hogy "az összes p..a náluk van" és ez az oka vulgárisan kifejezve. Aki nem érti ezt, az olvasgasson még egy kicsit.
2013. nov. 3. 13:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!