Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan fiatal lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiatal lány, aki párkapcsolatba kerülve meghízott?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi volt az oka?

Hány kiló hízás következett be?

A fiúnak mi volt rá a reakciója?

Pozitívan vagy negatívan ítélte meg a környezet a hízást?

Amikor ez már kimondott dolog volt, mi volt a folytatás? (Fogyókúra? Súlymegtartás? További hízás?)


(A címben a "fiatal" szót a tizenéves és huszonéves lányokra értem. A párkapcsolat alatt járásra gondolok és nem házasságra.)



2013. nov. 3. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A volt csajomra ez igaz :D Nem tudom mi volt az oka, olyan 5-6 kg és nem zavart.
2013. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Volt hogy parkapcsolat soran felszedtem kb.6kg, de neki nem tetszet, ezert kondi terembe jartam hogy tudjam leadni,de igy sem sikerult, majd szakitas utan leadtam, tul sok volt a nasi
2013. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam vékony, párom mindig etetett.. 40kg plusz, semmi reakció - így legalább nem kell féltékenynek lennie. Családnak nem tetszik/tetszett egyértelműen, de csak most döbbentem magamra. Sosem leszek a régi :)
2013. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is hiztam de nem durván talán azért megnyugodtam hogy lett párom
2013. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Igaz, hogy már hazas vagyok, de csak 2 hete, így úgy rzem még válaszolhatok...


8 kg.... Nem nevezném elhízásnak, elfér tajtam, így is karcsúnak mondott vagyok...

szerintem ez azért túlzás, nincs akapvetően bajom a súlyommal, csak az arcomon nem tetszik, mert nagyon karakteres vonásaim vannak, amik soványan jobban mutattak (szerintem)


Párom annyit mondott, hogy ha rosszul érzem magam a bőrömben, akkor tornázzak, tegyek érte, hogy jo legyen


Család észre sem vette, aki igen, annak annyi volt a reakciója, hogy végre nem vagyok sovány(:S szerintem eddig is egészséges testalkatom volt)


Konkrét ok az a térdműtét utáni mozgásszegény életmód...azóta tenni kellene többet, ha le akarnék fogyni, de nem szeretnék, emr most végre van cicim:)


Amúgy elindult lefele, hogy hetente kicsit mozgok 3 hét alatt 2 kg...nem mindegy hogy az a 8 kg izom vagy háj...elplöttyedni nem szeretnék..


(174 cm vagyok, 26 éves)

2013. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kifejezetten sovány lányka voltam, majd a fogamzásgátló szedésével kb fél év alatt 20kg-ot híztam. Sajnos én "nem vettem észre" mert örültem, hogy végre nem vagyok pálcika és van mit fogni rajtam :)

Az akkori pasimnak úgy is tetszettem! A környezetem is örült, hogy végre nem fúj el a szél.

Aztán egyszer csak "felnyílt a szemem" s elkezdtem fogyózni. 15 kg sikerült is leadnom, a maradéktól pedig nem szeretnék megválni :)

2013. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Külföldön voltam, és olyan 5-6 kilót híztam hasra, mert csak a legszemetebb kajákat tudtam magamnak megvenni. Az akkori párom szakítani akart emiatt velem, amikor közöltem vele, hogy ő sem a világ legjobb pasija, akkor dühkitörése lett, hogy hogy mondhatok én ilyet.
2013. nov. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja igen, a vége kicsit később tényleg szakítás lett, de aztán lefogytam, még többet is, mint amennyit híztam előtte. A családom most a fogyást nem helyesli.
2013. nov. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én 10-12 kg-t híztam, elsősorban a fogamzásgátló miatt, bár volt egy időszak, amikor kevesebbet is mozogtam, mint azelőtt. Lefaragni még nem sikerült belőle túl sokat, nagyjából 3-5 kg ment le.

A páromat nem érdekli, nem zavarja. Azt mondta, ha engem zavar, felőle tornázzak, de miatta nem kell, mert ő nem az alakom miatt van velem, hanem magamért és mindenhogyan szeret - ha kócos vagyok reggel és nincs rajtam smink, akkor is, meg ha 10 kg-val több vagyok, akkor is.

A környezetemben vegyes volt a reakció, anyukám nyaggatott vele, hogy mozogjak többet és adjak le pár kilót, apukám szerint jó ez így, a nagymamám meg eddig is csak folyton etetni akartak, ez most sem változott. :D


Nyáron tornázgattam, amióta elkezdődött az egyetem, azóta meg heti 2 alkalommal járok úszni, és szintén 2 kétszer zumbára. Fogyni nem fogyok, de nem is híztam azóta, szépen tartom a súlyomat.


22/L, párom 26/f (3 és fél éve vagyunk együtt)

2013. nov. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva történt a dolog. Én fogytam ( fogyókúra nélkül) a párom hízott. Engem nem zavar, szerintem az a pár plusz kiló jól áll neki, de ő azt mondta, hogy nem érzi jól magát a bőrében így és fogyni szeretne. Mondtam oké, ha ő szeretné, de még mindig nem tett érte semmit sem. Én L, párom F.
2013. nov. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!