Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan fiatal lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiatal lány, aki párkapcsolatba kerülve meghízott?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi volt az oka?

Hány kiló hízás következett be?

A fiúnak mi volt rá a reakciója?

Pozitívan vagy negatívan ítélte meg a környezet a hízást?

Amikor ez már kimondott dolog volt, mi volt a folytatás? (Fogyókúra? Súlymegtartás? További hízás?)


(A címben a "fiatal" szót a tizenéves és huszonéves lányokra értem. A párkapcsolat alatt járásra gondolok és nem házasságra.)



2013. nov. 3. 17:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát, mi 4 éva vagyunk együtt.

Szerintem a nagyon nyugodt életmódunk miatt, mindketten meghítunk, én kb. 4-5 kg-t, ő meg még a kapcsolat elején 10kg-t:)

De én ígz őt sokkal jobban szeretem mert ígz a pocival sokkal férfiasabb, és őt sem zavarja hogy tettem magamra, néha baszogat, de elröhögjük és ennyi. Nem lakunk még együtt, de szinte mkinden délután együtt töltünk:).

Ez, szerintem a kapcsolat minőségétől is függ, úgyanis van olyan barátnőm, aki nagyon sokat fogyott míg kapcsolatban volt, mert sokat veszekedtek, nagy volt a feszültség stb....

2013. nov. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ma 12:04 vagyok, elfelejtettem ódaírni, hát az én családomra sehogy sem hatott, nem nagyon vevődik észre de az ő körnzeyetében nagyon dícsérgették, hogy na mosmár igazán férfias.:)

A folyatatás... hát remélem, hogy még 40*4 év, legalább:)

Tovább hízás, hát az majd elválik:)

2013. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!