Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Külső: derékig érő természetes egyenes haj, kékesszürke szemek, átlagos testalkat, igényes, szép és nőies, visszafogottan sminkel.


Belső: extrovertált, barátságos, könnyen ismerkedik, laza, társaságkedvelő. Küldetésének érzi hogy minden emberen segítsen, aki szomorú felvidítsa stb. Hajlamos másokat maga elé helyezni. Értelmes, több nyelven beszél, több szakot visz az egyetemen. Szabadidejében másokat korrepetál olvas, süt, főz. Gondoskodó típus. Hosszútávú kapcsolatok híve, jó a humora vevő a romantikára de a sörözős összeülős estékre is. Sokoldalú, mindenhez ért, imád alkotni. Sokszor keresik fel mások hogy tanácsot kérjenek tőle vagy segítséget. Nehéz kiismerni érett de ugyanakkor van egy gyermeki oldala. Mivel mindig ad, ha egy apróságot kap viszonzásképp már annak is a végtelenség örül, legyen akár az egy darab kavics. Céltudatos és eléri amit akar, talpraesett, magabiztos és életrevaló. Családközpontú, 30 éves kora előtt már szeretne gyermeket szülni.


Negatívum - gyermekkorától kezdve makacs és csak a saját feje után megy. Nagyon könnyen magára vesz dolgokat, mindenkinek meg akar felelni. Nagyon konfliktuskerülő, hajlamos megtartani a dolgokat magában de ha vitába keveredik nem viseli el hogy alulmaradjon. Olyanokkal is kedves akikkel nem kéne. Nem jól viseli a kudarcot és a kritikát (szerencsére egyikkel sem kell túl gyakran szembenéznie). Nehezen vált át komolyba, csak ha nagyon szükséges.


A jellemzést több ember véleménye alapján írtam :)

Mit kéne változtatni?

Mi a véleményetek?

19/L


2013. nov. 3. 22:27
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Ahogy leírtad, mintha kicsit törékeny lennél lelkileg és ugy írtad le mintha a következő életcélod egy komoly kapcsolat lenne. Lehet h nincs így, akkor bocsi ha bántó lenne...

Ezekkel a tulajdonságokkal biztos h találsz vkit, sztem a gond az arxoddal lehet. Mert akkor már biztos összejött volna vmi.

Túl szép h igaz legyenek a belső tulajdonságaid. Biztos h a külsőddel kéne vmit alkotnod, mert ugyanis azt veszik észre először a fiúk, a belsőt már csak ezután ismerik meg/ismerhetik meg!


Tehát ha ezt az 1. szűrőt kilököd, akkor a többi már magától jön, csakugye pont az 1. miatt nem ismerhetik meg a többit...


Lehet h hülyeségeket írtam és ez nincs így, de sokakl éretlenebb vagyok hozzád képest mivel csak 15 éves vagyok, de az én korosztályom így gondolkodik. A tied nem biztos, így ez csak az én néző pontom!


Remélem sikerül vmit összehoznod! Sok sikert! ;DDD

2013. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
Somebody give that girl a cookie! And hugs, don't forget the fucking hugs! *-*
2013. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Nemrég lett vége a másfél éves kapcsolatomnak. Most alakult valami egy fiúval de friendzone-ba lökött mondván nem akarja elrontani a barátságunk... :)
2013. nov. 3. 22:38
 24/35 anonim ***** válasza:
Most miért mi mondjuk meg neked, hol a hiba a jól felépített, mástól másolt előadásodban? Egy jó színésznek profi szinten kell ismernie az általa utánzott karaktert és nem a lényeget pótólni. Vagy azt nem sikerült kipuhatolni, mert nem hagyta az illető akit másoltál?
2013. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Az identitáslopás meg nem egy jellemerős ember jellemzője.
2013. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Senkit nem másolok, vagyis nem tudok róla. Bár az tény hogy olyan vagyok mint egy szivacs és magamba szívom mások dolgait :) De szerintem így lehetek igazán sokoldalú.
2013. nov. 3. 22:41
 27/35 anonim ***** válasza:
Dehogy nem kérdező. Csak ismerni kell az eredeti embert és egyből buksz, hogy csak egy szimpla másolat vagy, semmi több. Az egyedüli ami előnyőd: az egyetem, és a nyelvtudűás, de jellemileg nulla vagy az eredeti egyénhez képest. A kipótólt részeid, meg az egész írásodról lerántják a leplet:D Valószínűleg az eredeti embernek pont az volt a célja, hogy ha bárhol is jellemzed magad, egy figyelmesebb ember azonnal tudja, hogy csak szerepet játszol.
2013. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Ne haragudj utolsó de szerintem hülyeséget beszélsz. Senkit se ismerek aki csak kicsit hasonlítana rám így nem tudom kiről másolnék. Általában olyan tulajdonságokat veszek észre másokban amit nem szeretnék magamon így fejlesztem a saját jellemem. Baromi maximalista vagyok ezért is nem bírom a kritikát. De te nagyon úgy csinálsz mintha lenne fogalmad róla hogy ki vagyok és milyen vagyok. :D
2013. nov. 3. 22:48
 29/35 anonim ***** válasza:
Szerintem ekkora bukás után ami itt történt a legjobbat akkor teszed, ha ezt a kérdést törölteted.
2013. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Egész jól tetteted hogy bölcs vagy :) De köszönöm a véleményed érdekes volt olvasni.
2013. nov. 3. 22:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!