Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a lánynak, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Van egy lány, már régóta tervezem, hogy megmondom neki, hogy nem bírom nélküle. De mégis mit mondjak neki? Hogy vezessem be, milyen szavakat használjak? Köszi az értelmes válaszokat.
2013. nov. 4. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
szerelmes vagyok beléd
2013. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Közöld vele valami viszonylag nyugodt környezetben. A szöveg csak úgy jönni fog.
2013. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Semmi esetre se úgy, hogy odaállsz elé, és rögtön szerelmet vallasz.


Mérd fel az érdeklődési körét (ebben sokat segít pl. facebook), majd keresd a társaságát, próbálj vele minél gyakrabban beszélgetni, közben figyelj a gesztusaidra, és nézd az övét is. Ha látod, hogy nem elutasító, akkor mehettek együtt suliban kajálni, büfébe, udvarra, majd egy idő után rákérdezthetsz, hogy suli utáni közös programhoz van-e kedve.

2013. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3.! Ezek mind megvoltak, sok mindent csinálunk együtt, de én többet érzek mint ő. Ezt szeretném vele közölni, csak nem tudom hogy. :)
2013. nov. 4. 14:25
 5/12 anonim ***** válasza:

bírlak.

nem mint barát.

2013. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mondd. Én vagyok a második és kiállok az álláspontom mellett.
2013. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a legfontosabb az őszinteség és az, hogy elmond neki az érzéseidet. Hogy milyen körülmények között, az Tőletek függ.

A lényeg, hogy ne kapkodj, adj időt arra, hogy a beszélgetés közben erre terelődjön a szó. Pont a minap olvastam egy facebook-os bejegyzést (a Harmonikus Párkapcsolat posztolta), hogy időt kell szánni egymásra. Ebben az esetben is nagyon fontos ez, szerintem.

2013. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Suli utáni közös programnál tartatok? Akkor mondd neki hogy szeretnél vele randizni a hétvégén, ez így elég egyértelmű, de azért mégsem szerelmi vallomás. Ha megkérdezi, hogy miért hívod randira, akkor mondd neki, hogy azért mert tetszik neked (ez sem szerelmi vallomás).


Ezekre, ha véletlenül nemet mond az sem túl siki, max. tökös srácnak fog gondolni. Egy-két hét múlva újra előveheted a témát.

2013. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bocs elírás volt, "siki" helyett ciki
2013. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha elmondod hogy beleestél akkor felejtheted is el a csajt!
2013. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!