Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a párommal amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal amiért nincs munkája. De még mindig szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most pár háznyira lakik tőlem a tesójánál. A huga azt mondja, hogy nagyon szomorú és mikor hazaköltözött (ma reggel) sírt is. Èn szeretem őt de sajnos nem kap rendes munkát így csak alkalmi munkái vannak.

Szerintetek hülyeség volt elküldenem? Mit mondjak neki?


2013. nov. 4. 15:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

o.O

A munkáját szeret(t)ed vagy őt? ...

2013. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt hulyeseg. En is kidobtam a pasim amikor megfazott. Meg kell erteniuk, hogy nekunk csak a tokeletes parok felelnek meg.
2013. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Jó nagy szerelem lehet, ha emiatt kidobod..
2013. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"........De még mindig szeretem. .........."



Biztos?

2013. nov. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 mantis religiosa ***** válasza:
68%
Sterilizáltasd magad!
2013. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
OMG! :(
2013. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Így csak albérletben tudunk lakni, de ha lenne munkája akkor össze tudnánk egy kis, olcsó házra valót gyűjteni. Most csak az én fizum van és az ő segélye.
2013. nov. 4. 15:34
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet jobban tudnánk válaszolni, hogy jól tetted-e, ha kicsit részleteznéd a tényeket.

Nálad lakott, évekig te tartottad el, esetleg nulla ambícióval csak a tökét himbálta és néha végzett tessék-lássék alkalmi munkát? Akkor valahol érthető lenne, hogy besokkaltál és elküldted.

Vagy szerencsétlen 2 hónapja elveszítette a munkáját, azóta igyekszik találni, de még csak alkalmi munkái voltak? Akkor viszont érdekesen kezeled a jóban-rosszbant.

A kérdésben mindegy a nemiség, pasikat sem értem, amikor olyan nőt tartanak el, aki nem is akar dolgozni (ne keverjük ide a gyerekkel van otthon témát, az egy teljesen más helyzet). Olyat is hallani néha, hogy a páros egyik fele szívesen tartja el a másikat, ha cserébe remek otthoni hátteret biztosít neki.

De ha valaki évekig csak kerüli a munkát, pedig szükség lenne a fizetésére, akkor meg szoktam érteni, hogy szakítás a vége. Ha van szerelem, ha nincs.

2013. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor nem dobod ki ilyesmiért, hanem támogatod, mellette vagy, míg nem lesz munkája. Persze az más, ha valaki nem is akar dolgozni. Ha szereted, akkor igen, hülyeség volt, de biztosan szereted? Gondolkodj el ezen, és csak utána mondj neki bármit is. Szerintem.
2013. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

És ő akarta, hogy munkanélküli legyen? És ő tehet róla, hogy csak alkalmi munkája van?


Anyám is munkanélküli volt 1 évig! Addig a végkielégítésből élt és később amit én kerestem meg neki egyetem mellett. (jó az nem valami sok, de pár számlára és kajára tellett)


És tagadtam volna ki az életemből? Manapság nem dobják a munkát az ember után, vannak helyek ahol meg még rosszabb a helyzet.


Te segítettél neki munkát találni? Megtettél minden tőled telhetőt? Biztos?

2013. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!