Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom meg hogy szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom meg hogy szeretem-e még vagy csak kötődök hozzá?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezni.
2013. nov. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát a szerelem és a kötődés 2 külön dolog.


Szerelmes páros, képesek elengedni egymást, és egymás szabadságát fenntartani, mert bizalmi alapokra épül.


A kötődés, más szóval ragaszkodás, nem más mint függés. Hasonlít a szerelem érzetére (sokan keverik is), de ez nem egészséges szerelem típus. Szabadság korlátozó tényezői vannak. És ha függés tárgya eltávolodok, akkor összetör az illető.


Míg szerelem esetén, képes elengedni. Függés esetén nem.

2013. nov. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már itt a GyK-n ilyen ügyben vársz választ, akkor már rég rossz mindenkinek.
2013. nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kotodni valakihez nem fuggest jelent. Kutyamhoz is kotodok, megsem fuggok tole. Te inkabb attol felsz szerintem, hogy nem szeretet, hanem megszokas tart csak a tarsad mellett. Azt erezned kell ha szereted. Es itt nem a fellangolasra gondolok. Ha nem erdekel mi van vele, idegesit mar a puszta jelenlete is, unod a tarsasagat, akkor lehet, hogy nem szereted. De kerdes pl, hogy egyutt eltek-e, vagy csak jaras.
2013. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!