Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 31 éves férfiként bevállalnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfiként bevállalnátok 35 éves nőt felnőtt gyerekkel?

Figyelt kérdés
A kémia nagyon működik, ágyban jobbat nem is kívánnék, nagyon jól érezzük magunkat együtt és nem csak az ágyban hanem bárhol vagyunk. Kinek van tapasztalata abban hogy egy gyerek mennyire tudja esetleg idővel beárnyékolni a kapcsolatot. Egy kisgyermekkel könynebb (hisz annak még úgymond a nevelőapja is lehetnék), vagy egy ekkora gyermekkel aki már majdnem kirepülő fázisban van és önálló életet kezd lassan? Vagy még legyek türelmes hátha találok ugyan ilyen nőt csak "csomag" nélkül.. esetleg korban is jobban hozzám illőben... Van valakinek tapasztalata, tanácsa hogy mitévő legyek?

#nő gyerekkel #egyedül álló férfi
2013. nov. 5. 12:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%

4 évvel idősebb. Nagyobb korkülönbséggel is alakultak már ki boldog párok. A gyerek zavar? Mert a kora nem kéne.

Igazándiból itt az a kérdés, te akarsz e tőle gyereket ő tőled, és bevállalná e? Azaz ha annyira működtök együtt lehettek e igazi család? Mert akkor nincs min gondolkozni, csak azért mert idősebb és mástól van már egy gyereke.

2013. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
18%
31 éves férfiként nem kéne egyedül lenned, és családodnak kéne lennie. Komolytalan vagy
2013. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Na, azért ezt nem mundanám utolsó... Én is egy szemét roha_déknak tartom a kérdezőt konkrétan, amiért képes árucikként beszélni a nőről és lealacsonyítani a gyerekét is egy csomag szintjére, de láttam már olyan palit, akinek 30 évesen nincs családja... Mindennek megvan a maga oka.. Ennek pl lehet a munka is.. Nem hinném hogy 30 évesen le lenne csúszva bármiről is..
2013. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nyilván gondolkozok mert nem szeretném elpuskázni kitudja lehet életem párját, viszont a saját életemet sem. És volt már jó pár kapcsolatom és látom hogy kompromisszumot kell kötnöm valamiben, mert olyan hogy tökéletes nem létezik, vagy mire megtalálnám lehet 70 éves lennék. Akinek nem gyerek "csomagja" van annak van más "csomagja" mondjuk a gondolkodásmódjában vagy egyéb más területen (anorexiás, vagy családja hiteleit fizeti, vagy nem érzem vele jól magam illetve sorolhatnám a tapasztalatokat). Gyereket én egyet szeretnék, és azt mondta ő sem lenne feltétlen ellene ha olyan férfit talál akinek...De nyilvan nem akar megint egyedül felnevelni egy gyereket, óvatosabb. Illetve 2-3 éven belül gondolná, hisz már kicsit "koros" lesz...
2013. nov. 5. 13:27
 15/22 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha annyira vonzana a személyisége, akkor a személyisége érdekelne, nem a "felszereltség és az extrák".


Ha annyira vonzana a személyisége, akkor nem tudnád összevetni az előző nőiddel, mert azok sehol se lennének hozzá képest. Ehhez képest te simán összeveted azoknak a "felszereltségeivel és extráival".


Olyan az egész, mintha arról filozofálnál, hogy melyik használt autót vedd meg... Neked egyik se tökéletes, mert nem új egyik se, ezért mindenképp valamivel meg kell alkudnod...


Nekem a nő viselkedése is furcsa, ha ő azt érezné, hogy mindenképpen együtt maradtok, és teljesen bízna benned, bemutatta volna a gyerekét. Annak ismeretében is jobban tudnál dönteni. Lehet, hogy kedvelnéd is... lehet, hogy nem. De nem bízik benned ennyire, mert valószínűleg átjön neki a hezitálás...

2013. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Jogos :)
2013. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Egyszer már feltetted ezt a kérdést tegnap, nem?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Itt is le lettél tolva, amiért saját magadat ajnározod, hogy diplomád és lakásod és autód és francsetudja mid van, szegény nőről meg lenézően gondolkodsz, hogy neki se diplomája, se jól fizető állása nincsen, csak egy kamasz gyereke, akit egyedül nevel és neked ez problémát jelent, hiszen neked egy gyermektelen, fiatalabb és szintén diplomás, jól kereső csajszi lenne az ideális. Mert ugyebár ezt is írtad:

"Nyilván ha az eszemre hallgatok nem őt választom (már csak a sok szingli gyerektelen nőre gondolva is, illetve nyilván könnyebb az élet ha tud a nő is hozni anyagilag is valamit a kapcsolatban)"


Szóval erről ennyit. Keress inkább egy hozzád hasonló gondolkodású csajt, ezt a szegény nőt meg hagyd, hadd nevelje fel a gyerekét, ahogy tudja, anélkül hogy neked ez "csomag" és probléma lenne...

2013. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
32%

Jó ég, elolvastam:D kár hogy nem ismerem a szegény nőt, mert esküszöm megmutatnám neki mennyire semmibe van véve :) te meg kis kormányképviselő mézes mázas pincsifasza, nyald tovább a nagyok ülepét, és hagyd meg a földi halandókat a békéjükben.


Ilyenkor úgy kiírnám, hogy: a nullából indultam( nem gazdag családból mint egyesek) nem támogatott senki mert a szülők alkeszok voltak, 16 évesen már rég dolgoztam de akkor koltoztem albérletbe, majd 18 évesen külföldre költöztem és céget alapítottam, és mára 20!!!!!!!! Évesen megvan mindenem, sőt azthiszem ezek után nem lesz nagyképűség mondani hogy van házam autóm, milliomos vagyok, és ÉN NEM ANYUCINAK köszönhetem. Ja és még valami: normälis pärkapcsolatom van, (ami neked sohasem lesz)mert én legaläbb nem szälltam el magamtól.... Mint egyesek:) pedig azthiszem ha jobban megnézem bôven lenne mire. Többet értem el segîtség nélkül, mint te, akinek mindent a segge alä raktak... Ezt természetesen szellemi szinten sugallom neked :) szóval grat, akkor sem kellenél ha aranyból lenne a szerszämod te taknyos.


20!!!!!!! /N :)

2013. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Vadkorte81 válasza:
Tanacsot kert a kerdezo olyan emberektol akiknek van eleg tapasztalata arrol amire igazabol kivancsi.Kert valaki akarkit is arra hogy itelkezzen meg hogy ragalmazzon?Mert akarhogy is olvasom nem talalok semmi olyat hogy mit gondoltok rolam milyen ember vagyok meg hasonlok...sajnalom hogy ennyire ki tud forditani onmagukbol egyeseket egy par sor..
2014. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Gonosz72 ***** válasza:
Nyugodtan vállald be,feltéve ha nem anyuka pici fia 18 évesen.A túlzásba vitt támogatás sem jó,ha a gyerek lusta akkor az megszívat.
2021. ápr. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!