Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog kapcsolatban élek lassan 3 éve, de az egyik barátnom nem akarja hagyni!? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Az elején sokat veszekedtunk a baratommal de mar egy ideje teljesen jó minden, nagyon szeretjuk egymást. Van egy barátnom aki folyamatosan azt mondogatja nekem, hogy szakítsak vele, mert fiatal vagyok és majd rajovok hogy pazarlom csak az idom. Azt is mondogatja hogy ugyis elhagy a baratom mert hogy majd o elni akar meg mas lanyokkal lenni.Ez elegge elbizonytalanit! Mit csinaljak? A baratom mindennap tudatja velem hogy fontos vagyok neki es hogy velem akar maradni orokké. Tudom hogy ez nagyon ritka de remélem így lesz. 19/L a barátom 18.
2013. nov. 5. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Küldd el a barátnődet a francba. Le merem fogadni, ha szakítanál a barátoddal már másnap rámászna.
2013. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pontosan :) +1 utolsó
2013. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azert ilyen a lany, mert tetszik neki a pasid. Alattomos az ilyen. Ha igaz barat lenne, orulne a boldogsagodnak. En a lanyt kuldenem el, vegleg.
2013. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha tudnád hány barátnőm hagyott el, mert nem voltam szimpatikus a barátnőinek...

Igazából csak 2, de ez is csak a legutóbbi állításomat igazolja, miszerint nem a lánynak kell megfelelned, hanem a barátnőinek.

2013. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, vagy le akar csapni rá, vagy "csak" irigy és rosszindulatú. Én vele szakítanám meg a kapcsolatot...
2013. nov. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy azert akarja hogy szakitsak vele, mert hogy veluk nem járok sehová (bulizni) mert minden hétvégémet a barátommal toltom és szerinte ez miatt elfogom veszíteni a barátaimat.
2013. nov. 5. 13:04
 7/15 anonim ***** válasza:
Na, ez elég is lesz záróakkordnak, hagy ott a "barátnődet". Önző egy ribizli.
2013. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóval értek egyet. Mi a fenét irigykedik a kapcsolatodra? Mi az, hogy pazarlod az időd, ilyen fiatalon, amikor olyannal vagy, akivel szeretitek egymást? A kedves barátnődnek nincs kapcsolata? Mert ha nincs, akkor egyértelműen irigy. Én megmondanám neki, hogy nagyon kedves, hogy így aggódik értem, tudomásul vettem a véleményét, és megkérném, a továbbiakban mellőzzön a hangoztatásától, ugyanis ez az én életem, és úgy élem, ahogy a saját érzéseim és eszem diktálja. Ő megmondta mit gondol, én tudomásul vettem, de innentől kezdve bocs, de semmi köze hozzá.

Ezzel nem azt állítom, hogy tényleg együtt maradtok örökké, de mivel most együtt vagytok és szeretitek egymást, kívülállók legyenek szívesek ebbe nem belerondítani. Éld meg nyugodtan ezt a szerelmet, és ne irigy "barátok" tudálékos tanácsát vedd figyelembe.

2013. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A barátnők rohadt irigyek tudnak lenni.


Csak azért mert neked kiegyensúlyozott magánéleted van, ők meg piásan minden buliban másik srácba kapaszkodva "élnek". Ezzel r.i.bancot csinálnak magukból, ne akard az ő példájukat követni.


Ha véletlenül pár év múlva szakítatok (amire magyar átlag alapján nagyobb a statisztikai valószínűség, mint arra hogy nem), akkor majd azt fogják károgni, hogy ők előre megmondták, pedig jelen helyzetben, tanácsuk ettől függetlenül irigységből ered.

2013. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem igaz barátod.
2013. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!