Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog kapcsolatban élek lassan 3 éve, de az egyik barátnom nem akarja hagyni!? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Az elején sokat veszekedtunk a baratommal de mar egy ideje teljesen jó minden, nagyon szeretjuk egymást. Van egy barátnom aki folyamatosan azt mondogatja nekem, hogy szakítsak vele, mert fiatal vagyok és majd rajovok hogy pazarlom csak az idom. Azt is mondogatja hogy ugyis elhagy a baratom mert hogy majd o elni akar meg mas lanyokkal lenni.Ez elegge elbizonytalanit! Mit csinaljak? A baratom mindennap tudatja velem hogy fontos vagyok neki es hogy velem akar maradni orokké. Tudom hogy ez nagyon ritka de remélem így lesz. 19/L a barátom 18.
2013. nov. 5. 12:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Koszonom szépen a válaszokat! Felpontoztam mindenkit!

Nagyon rosszidulatú,sosem hallgatok rá, de nagyon zavar hogy mindennap rosszakat mondd! Ha egy smsre elotte visszaírok a barátomnak akkor is rámszól, hogy ne irogassak neki mert hogy nem kell egésznap folyamatosan beszélgetnunk.

2013. nov. 5. 13:28
 12/15 anonim ***** válasza:
Ki akar sajátítani a "barátnőd" hogy vele menj k*rválkodni ahelyett, hogy otthon legyél a szerelmeddel. Gondolod át, hogy mi a helyes. Ha azt választod, hogy a barátoddal legyél akkor azért teszel jót a világnak mert helyesen élsz, ha a csajt választod akkor azzal teszel jót a világnak, hogy nem álltatod szegény fiút.
2013. nov. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért szabályszerű, ha valaki kapcsolatba megy, akkor az fel is szívódik. Nagyon fiatalok vagytok. A kérdés a barátnőd mennyire barát. Pasid még annyi lehet, viszont igaz barátod annál kevesebb. Talán szánj több időt a barátaidra.
2013. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szóval szerinte azért kéne szakítanod a barátoddal, mert több időt töltesz vele, mint a barátaiddal? Miért, és egy másik sráccal kevesebb időt töltenél? Tiszta sor, a "barátnőd" irigykedik. Vagy neki is tetszik a barátod. Kit tudja. Csatlakozom az előttem szólókhoz.
2013. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha csak pár szép évetek lesz a barátoddal, akkor is azok sokkal normálisabban telnek, mintha barátnőiddel lófrálnál bulizni (pasizni, piálni) az éjszakába.


Normális szülő is jobban örül, ha egy megbízható srác van a lánya mellett, mert az ilyen csaj teste, lelke megkapja a törödést, ezért kevesebb késztetést a nagy kockázattal járó éjszakai bulizásra, ha megy is akkor is van mellette srác.


Húgomnak 30 évesen esett le, hogy 16 éve meglévő barátnői is szörnyen irigyek tudnak lenni (mi mindig mondtuk neki), mikor menyasszonyi ruha választásnál módszeresen a legelőnytelenebb ruhákra próbálták rábeszélni.

2013. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!