Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy sokan mondják, hogy szép vagyok, meg jó alakom van, de mégse kellek senkinek? 18/l

Figyelt kérdés

Mármint van, akinek tetszem, de olyan még nem akadt, aki nekem is viszont. Pedig normálisan öltözködöm, bár nem olyan csajosan, és általában bírnak az emberek, szóval a viselkedésemmel se lehet nagy probléma.

És olyan komolyan van, hogy valaki túl szép, és azért nem mernek közeledni hozzá a pasik?


2013. nov. 5. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
"Mármint van, akinek tetszem, de olyan még nem akadt, aki nekem is viszont"
2013. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szemezz jó pasikkal
2013. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h annyira ijesztő vagy. Egy kedves, mosolygós lányhoz szívesen közelednek.
2013. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mutass képet magadról
2013. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a külsőddel van a gond, hanem kicsit lejjebb kéne vinni a mércét...
2013. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Elmondom miért van ez. Nem ritka jelenség, sőt inkább gyakori formula. Az a helyzet, hogy annyira elképzeled a világodban, hogy milyen férfit szeretnél, hogy aki kicsit is más, azt kizárod belőle. Aláírom, hogy nagyon sok komolytalan srác van a korodban, de akadnak értelmesebbek is, vagy éppen a huszas korosztályban is. Nyugodtan lehet idősebbekkel is ismerkedni. Szóval visszatérve, nem hagyod, hogy megközelítsenek az emberek, van egy fal körülötted és a az idealizált világoddal még inkább erősíted ezt, nem lerombolod. Legyél nyitottabb, nem mindenki akar bűnbe esni azonnal, ráadásul az nem is bűn. :)
2013. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
enyhe ambivalenciát érzek az erőben...
2013. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Se kép, se beszélgetés így én konkrétan nem tudom megmondani mi a gond veled. Próbálkozz máshol ismerkedni, hátha
2013. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy tul szép a lány és azért nem közelednek hozzá olyan sokan. De ha "csak" szexi, akkor mint a legyek!
2013. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

szerintem nincsenek olyan nagy igényeim, mármint persze vannak, de tudom nagyon jól, hogy melyik az a pasi, akit valószínűleg nem kaphatok meg, mert jobb nálam, én csak egy hozzám hasonló külsővel és belsővel rendelkező fiút szeretnék

tetszett már olyan is, aki mások szerint nem volt egy szépség, én mégis nagyon szívesen jártam volna vele, de ő velem nem

2013. nov. 5. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!