Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami statisztika arrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami statisztika arrol hogy milyen esélyben találja meg élete párját? Van valami történetetek valami váratlan véletlen szerelemröl ami össze jött? ( :

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok. Amúgy 17/f vagyok. Próbáltam társkeresőt.Próbáltam itt is ismerkedni. Személyesen sok lánnyal jóba vagyok, de félek lépni. Jól esne, ha lenne valakim. De az a gond, hogy bulizni se járok és önbizalmam sincs túl sok. Szerintem csúnya se vagyok, mondták is hogy nem és barátnőm is volt már. Èrtelmes válaszokat várok! Nem fényezésből írtam ezeket. Ha valaki esetleg szeretne megismerni,az írjon vagy írok én csak szóljon.:D
2013. nov. 5. 17:31
 1/4 anonim válasza:
2 testvérem van.Mindkettő az első párkapcsolatában él még mindig. Mikor összeismerkedtek a mostani férjeikkel 14 és 16 évesek voltak. Ma már az egyiknek van két fia a másiknak 1.Mindkettőjüknek csak a férjük volt az életében. koruk: 28 és 26 :) tessék,nem statisztika de ők megtalálták:)
2013. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na hát az tiszta jo. gratula nekik:))
2013. nov. 5. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:

én 5 év keresgélés után találtam meg életem párját, a férjemet, 24 éves koromban.


A férjem 2 hét keresgélés után ismert meg engem:)


A nővéremnek nem volt még senkije, mert egyáltalán nem próbálkozik. 32 éves.


A férjem baráti köre 6 alap emberkéből áll, mindnek több éves párkapcsolata van. Bár csak mi vagyunk házasok.


Az én ismerősi körömben 7 lány van,

2 egyedül van,

2nek van több éves kapcsolata, az egyik menyasszony,

1 lány 10 éve van a férjével -3 gyerekkel,

a másik lány 4 éve van a férjével 1 gyerekkel.

a harmadik lány 5 éve van a férjével


Ez is egy statisztika:)


27/N

2013. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
legalább van aki boldog. remélem ha felnövök leszek olyan szerencsés és èn is találok valakit.:-D
2013. nov. 5. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!