Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek MOST mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek MOST mit tegyek? 2 Hónap szakítás útán ma beszéltünk először, még mindig becézget de dühös?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja szétköltöztünk, valamiért nem ment, gondoltam majd idővel ( 2 hét ) beszélünk, de nem így lett. Nem kerestem , nem keresett ( 3 évet éltünk együtt)!

Megtudtam, hogy találkozgat az exével így le is tettem arról hogy rendeződjenek a dolgok....

ERRE ma írtam neki hogy a padláson hagytam valamit ,beszéljünk... még egyszer mondom 2 hónap után kb fél óra múlva felhívott és kicsit dühös volt de a megszólítás a "régi" volt.... Rákérdeztem a randikra de nagyon dühös lett és rámvágta a telefont! Visszahívtam és másról kezdem el beszélni ekkor Ő azt mondta hogy igen találkoztak de se vele sem mással nincs mert elég mély sebet ejtettem benne? NA MOST ?

/Egyébként hiányzik , és a baj csak annyi volt köztünk hogy túl szerettem és féltettem ez sok volt neki / 33FF


2013. nov. 5. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk felejtsd el, ne érdekeljen.
2013. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Fél éve újra együtt ! Nagyobb a boldogság mint valaha !

Üzenem mindenkinek ha együtt kell lennetek együtt lesztek ! Gondoljátok át és beszéljétek meg higgattan ki mit rontott el. Pont annyit öregedtünk ogy ezt meg is értsük.

köszi

2016. szept. 1. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!