Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én nem hiszek az "igaz"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem hiszek az "igaz" szerelembe?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Eddig mindegyik kapcsolatomban csak csalódtam, amíg a egy éjszakás kalandjaimban, mindig én törtem szíveket( akaratlanul).


Annyi megrázkódtatás ért már, hogy egyszerűen nem hiszek benne. Tudom majd jönnek a szövegek, hogy " Csak hinni kell benne!" meg " Majd jön az magától!"... én ezt értem, de már kedvem sincs hozzá. Van aki hasonló helyzetben van, mint én? Minden valamirevaló választ pozitívan értékelek!



2013. nov. 5. 11:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
5%

nincs igaz szerelem, csak munka a kapcsolaton ha ketten azt akarjátok. vagy szex.


33/f

2013. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek benne, de nem utasítom el kategorikusan a létezését. Én mindig racionálisan próbálok dönteni a kapcsolataimról, bár még nem állapodtam meg, úgy gondolom, ez így jól működik nálam.
2013. nov. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2013. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én is már inkább biztonságot keresek, és reálisan állok a dolgokhoz, mint hogy az érzelmeim irányítsanak. Biztonságot ne anyagi javakra értelmezzetek, hanem olyan férfi aki támogat, megbecsül, szeret, kitart mellettem még ha a híd alatt lakunk is. Gyenge pontom volt mindig a szerelem. És nem tudom, hogy mi vezéreljen....
2013. nov. 5. 11:44
 5/18 anonim ***** válasza:
szerintem jól látod. aki a szerelmet kergeti az több éves kapcsolatból is elrohan a rózsaszín köd elmúltával.
2013. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Mindig is hittem/reménykedtem benne. Persze nem ilyen disney-s jellegű első látásra hülyeséget képzeltem el, de bíztam benne, hogy egy nap találkozok valakivel, aki olyan, mint én, csak férfi kiadásban, így tökéletesen megértjük majd egymást.

Szerencsére találkoztunk, és minden nehézség nélkül össze is jöttünk. Az persze baromság, hogy innentől kezdve csak örülni kell és élvezni a szerelmet, mert nem, a kapcsolatért tenni kell.

De ha két egymáshoz illő ember egymásra talál, akkor akár a holtomiglan-holtodiglan is bekövetkezhet, csak nem szabad belefásulni az életbe, főleg nem 20 évesen...

2013. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. nov. 5. 11:49
 8/18 anonim ***** válasza:
20 évesen mit vársz? még előtted az élet.
2013. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

20 évesen ennyi megrázkódtatás ért? Bocs hogy ezt mondom, de talán kicsit szelektálnod kéne a pasik között, nem mindnek azonnal odavetni magad, mert így senki nem fog komolyan venni, értékelni.


Amúgy meg tényleg nem vagy lemaradva semmiről, fiatal vagy még.

2013. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 tevetke ***** válasza:
Amit a 6os mond szerintem azaz aranyközépút, valahogy így van szerintem is.
2013. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!