Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik sírig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik sírig tartó szerelem?

Figyelt kérdés
Múltkor néztem egy interjút és azt nyilatkozta valaki hogy tizen valahány éve együtt van a férjével és hogy ilyenkor már természetesen nem szerelmes az ember csak szereti a másikat. Szerintetek is így van? évek után mindenkinél elmúlik a szerelem és csak szeretet marad?
2013. nov. 5. 19:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én csak remélni tudom hogy létezik...olyan elszomorító belegondolni is hogy ha megérem együtt a párommal az idős kort akkor már nem ugyan úgy fogok ránézni mint most és ő sem rám...szeretnék örökké így érezni iránta ahogyan most
2013. nov. 5. 20:27
 12/14 perfect li(f)e ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon ritka,de szerintem létezik. Nagyszüleimből indulok ki..Ők már több mint 50 éve házasok,a mai napig karöltve sétálnak,becézik egymást.Ha az egyikük beteg,a másikuk is...Amikor egymásra néznek is látszik,hogy még mindig élnek halnak egymásért:) Mondtam is nekik,hogy számomra ők az "álompár". Azt hiszem ők tényleg elmondhatják,hogy megtalálták a másik felüket:) Én csak reménykedem,hogy egy családban nem csak egyszer fordul elő az ilyen:))
2013. nov. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A szerelem egyfajta vágyódás, tehát elmúlik, hisz ha megkaptad, akit akartál már nem vágysz rá, ellenben szeretni még tudod.
2013. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mivel a szerelem a szeretet egyik megnyilvánulási formája, amikor testileg, lelkileg egymáshoz akarunk tartozni, szinte össze akarunk olvadni, ezért ez akár lehet egy életen át tartó folyamat is. Ki hogy érzi.
2013. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!