Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha két huszonéves udvarol/udvarolna egy tizenévesnek, akkor (folyt)?

Figyelt kérdés
akkor az egyik máris pedofil, pedofilnak mondható, szörny meg egyebek, lincsgyanús, míg a másik jópofa, érett srácnak, aki jó hatással lesz a tinire, mert "sok mindenre megtanítja" - legalábbis ennek van beállítva? nem fura ez?
2012. aug. 11. 22:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mert sok ember sajnos nem fogja fel, hogy a szerelemben NEM számít a kor. :/
2012. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A kérdés a fura, mert nem egészen tiszta, hogy most mi a konkrét problémád.
2012. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Amúgy én se értem teljesen a kérdést, de próbáltam kivenni belőle a lényeget.
2012. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
számít azért a kor
2012. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
a kérdés lényege: két azonos korú, hasonló stílusú ember, aki tizenévesnek udvarol abszolút máshogy van megítélve. egyiket elevenen megnyúznák, mint pedofilt, másikat pedig külön jó szemmel nézik, ergo még dícsérendő is, hogy "felkarol" egy fiatal lányt. és nem értem az okát, miért ez a különbség
2012. aug. 11. 22:39
 6/20 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk az egyik huszonkét évesen udvarol egy tizenhét évesnek, ami teljesen normális, a másik meg huszonkilenc évesen kinézett magának egy tizenkét évest, ami viszont már orvosi eset.
2012. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
tizenéves azért az nem mindegy hogy 13-14 éves vagy 17
2012. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
vegyük azt, hogy akinek udvarolnak 16 éves
2012. aug. 11. 22:46
 9/20 anonim ***** válasza:
Te melyik vagy? A "pedofil"? Gondolom, ezért van a kérdésedben olyan düh. Ki kiáltott ki pedónak? Egyáltalán mi a dolog történeti háttere? Így nehéz jó választ adni.
2012. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

így van, természetesen érthetetlen számomra a szituáció. miért tartanak engem annak, ha a másikat nem, vagy, ha már így szemléljük a dolgokat, miért nem tartják őt is annak, aminek?

ha külsőt tekintjük, vesszük alapul, én fiatalabbnak tűnök, ha belsőt, ő egy kissé közhelyesebben gondolkodó, művieskedő, "szemi-finomkodó" gyerek, "tanárbácsiskodó" modorral, én egyenesebb, szókimondóbb vagyok, gyakran nyersebb - szerintem, bár hogy ez hogy köthető össze azzal, hogy én "pedofilabb" lennék, homályos...

2012. aug. 11. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!