Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a barátod/barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a barátod/barátnőd nem hívna meg a szalagavatójára?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek idén lesz. Én már év eleje óta kérdeztem tőle, jön-e, de ő mindig azt válaszolta, nem tudja, mert "nem tudja mi lesz akkor". Az övé 1 hónappal később lesz, mint az enyém (állítólag...). Ő sose kérdezte meg tőlem, megyek-e.

5, lassan 6 hónapja vagyunk együtt és mindketten 19 évesek vagyunk.

Most tulajdonképpen mi is van?


2013. nov. 6. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Majd az esküvőjére sem fog meghívni, ahogy elnézem...
2013. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jó, hogy tőlünk kérdezed és nem tőle.

Sokat segíthetünk...

2013. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Engem ez kiakasztana. Nyilván azt szűrném le, hogy nem vagyok fontos neki.
2013. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Je Veux ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak vége lesz.
2013. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem most. Az mondta, a családjával akar lenni... :)
2013. nov. 6. 19:18
 6/14 anonim ***** válasza:

azért ne fessük az ördögöt a falra rögtön :) nem mindenki szokott hónapokkal, vagy hetekkel előre tervezni. lehet, hogy meg akarja tudni, hogy pontosan hányadikán lesz, és majd akkor megkérdi. vagy megvárja, hogy hány meghívót lehet venni. ismerek olyan sulit, ahova max 4 főt lehet hívni... apuka, anyuka kapásból két fő, és ha van két tesód, akkor kilőtted a 4-et.


de amúgy jobb lenne, ha finoman rákérdeznél, hogy mik a tervei a szalagavatót illetően.

2013. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Pontosan tudja, mikor lesz és biztos tudja hány meghívót lehet venni.

Az én sulimban 5-öt lehet, mégis szívesen meghívtam volna... :)

2013. nov. 6. 19:24
 8/14 anonim ***** válasza:

engem még nem hívott meg, úgyhogy kezd rosszul esni, ugyanakkor nem szeretnék rákérdezni sem...

azt se tudom, mikor lesz (de nem eshet egybe, mert én csak jövőre végzek)

sokat gondolkodtam ezen, de megpróbálom, hogy nem szólok, ha meghív, természetesen elmegyek, ha nem, akkor nem... és akkor megmondom, hogy nem esett jól

utpéjára szeptemberben beszéltünk erről, és akkor annyi volt, hogy szeretne velem táncolni, de nem hívhat külsőst (külön megkérdezte), ebből nem csináltam nagy ügyet, de örülnék, ha azért ott lehetnék... :/

2013. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ha igazán szeretne, akkor nem mondaná azt hogy "nem tudja mi lesz akkor". ha ezt mondja az azt jelenti, hogyha egy foci meccs lesz a tvben, akkor azt szívesebben nézi meg, minthogy a barátnőjét boldoggá tegye azzal, hogy elmegy a szalagavatójára.

kívülállóként azt javaslom hogy dobd ki minél előbb. keress egy 3 évvel idősebb fiút, aki kíváncsi rád.

2013. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az tök hülye válasz hogy a családjával akar lenni. át akar verni. ez pont olyan kifogás amiről tudja, hogy meggyőzhet téged. ne dőlj be neki.
2013. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!