Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a barátod/barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a barátod/barátnőd nem hívna meg a szalagavatójára?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek idén lesz. Én már év eleje óta kérdeztem tőle, jön-e, de ő mindig azt válaszolta, nem tudja, mert "nem tudja mi lesz akkor". Az övé 1 hónappal később lesz, mint az enyém (állítólag...). Ő sose kérdezte meg tőlem, megyek-e.

5, lassan 6 hónapja vagyunk együtt és mindketten 19 évesek vagyunk.

Most tulajdonképpen mi is van?


2013. nov. 6. 19:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hát akkor legyen a családjával. te meg legyél olyannal, akinek igazán kellesz ;-)
2013. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Na igen, rosszul esett nagyon, amit a meghívásomra mondott. "Nem biztos, hogy el tudok menni és nem akarom, hogy csalódj..." Hát, így inkább nem hívom meg.

Amúgy tegnap beszéltünk erről. A sulijában ingyen tudja meghívni a családját, és a legjobb barátját se hívta meg. Ő ott lesz, mert 3-4 évig osztálytársak voltak és akkor a volt osztályával lesz...


20:37: Nem mindegy, hogy decemberben vagy januárban lesz-e. Nyugodtan kérdezz rá. :) Lehet rosszul fog esni a válasza, de legalább tudni fogod, mi is a helyzet.

2013. nov. 7. 07:02
 13/14 anonim ***** válasza:

Én sem hívtam meg az akkori barátomat, amikor a szalagavatóm volt. Ő akart volna jönni. Én nem akartam, hogy ott legyen, mert a családom nem tudta hogy járok valakivel.


A család szerintem is csak kifogás... itt valami más a gond.


Próbáld megbeszélni vele.


27/N

2013. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Annyira jutottam, amit leírtam...

A szüleivel már 1 hónap után találkoztam. :)

Majd megbeszélem még vele személyesen, nyugodtan.

2013. nov. 7. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!