Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek párválasztásnál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek párválasztásnál a kinézet és a külsőségek a legfontosabbak?

Figyelt kérdés
Én jól tudom, hogy a nőkben ez a legerősebb ösztön. Mivel ösztönösen úgy tekintenek egy férfira mint egy "gén donorra". Namármost, senki sem akar rossz géneket, és csúnya babát nevelni. De tényleg ez az ösztön a legmeghatározóbb a nőkben? Ahogy látom, ölni is tudnák egymást egy helyes pasiért..
2013. nov. 6. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
ez hülyeség :D
2013. nov. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
akkor most örülj magadnak:D
2013. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én helyes vagyok :3 De mégse ölne értem senki :(
2013. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ápoltság a lényeg meg a személyiség a külsőt meglehet szeretni! :)

De egy ápolatlan,és igénytelen embert soha még,ha jó is nézz ki.

2013. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A legjobban kinéző pali se kellene, ha sötét vagy bunkó vagy nagyon bizonytalan lenne.

Nálam három kategória van. Az esetem, a ki tudja, és a nagyon nem. A nagyon nembe csak a kórosan elhízott, nagyon sovány, vagy számomra abszolúte nem vonzók kerülnek. A másik kettő kategória szerintem elég tág, és inkább a fellépés dönt. Volt már olyan szépfiú, aki azonnal landolt a nagyon nem-ben, miután megszólalt. És volt olyan, aki kezdetben semleges (ki tudja) volt, de egy olyan kedves és határozott kiállása volt, hogy azóta is epekedek utána.

2013. nov. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Magánál a párválasztásnál általában nem. Viszont ismerkedésnél szinte mindenki, a férfiak is hamarabb felfigyelnek egy szebb valakire, mint egy csúnyábbra és szívesebben is tesznek próbát nála, hogy hátha nemcsak szép, hanem lelkileg is passzol hozzájuk. Annál az egyszerű oknál fogva, hogy minden ember a széphez vonzódik. Persze a szépség is relatív valamilyen szinten és a szerelem akár felül is írhatja a külsőségeket, de tény, hogy ismerkedésnél a külsőleg vonzóbb emberek figyelemfelkeltőbbek általában.
2013. nov. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Külső + pénz.
2013. nov. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Magas + intelligens + ápolt + kölcsönös szimpátia (egy minimum, amihez az ember vonzódni tud) + belső értékek


Mikor a férjemmel összejöttem, marhára nem érdekelt, hogy nincs pénze. Nem kigyűrt. Mindketten iskolába jártunk. Max diákmunkából volt némi pénz. Igazság szerint még fiatalabb is nálam 3 évvel. Sose hittem volna hogy rám nézne...


Nem mindenkinek a pénz a fontos... Tőlem aztán odajöhetne hozzám Brad Pitt is, akkor se kéne csak azért mert pénze van. Amúgy meg szerintem nem jó pasi. De ez megint csak ízlés dolga.


27/N

2013. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem :)
2014. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de én buta gyereket sem szeretnék, szóval kell az ész, az intelligencia. Meg az apja is fogja nevelni, ne bunkóságra meg suttyóskodásra tanítsa... Ilyen szinten sem a külső a mérvadó nálam.


Amúgy meg azt választom páromnak, aki mellett jól érzem magam, ezt pedig nálam 80%-20% arányban a belső és a külső dönti el. (Külső alatt értem, hogy ha taszít, nyilván nem fogom élvezni, ha ölelget, szóval számít, de nem az a döntő, mert ha jól néz ki, de agyilag az öcsém, kedvességileg meg az öcsém idióta-egoista haverjainak szintjén mozog, egy határozott mozdulattal hátrapördülök és otthagyom a helyes pofijával együtt. :)

17l

2014. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!