Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok mennyire számít hogyha egy fiú sportol?

Figyelt kérdés
Jobban tetszenek a sportolók? Vagy elég ha valaki sportos külsejű?

2013. nov. 6. 23:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A fő az egészséges életmód és a környezettudatos gondolkodás. Van a szomszédunkban egy srác, izmos, igazi nők kedvence (arcra is szép), de én tudom, hogy gyors kajákon él (még csirkét is lusta néha csinálni magának), és hiába súlyzózik, ha nehezet kell cipelni, mindig a páromnak szól...Ő nem látványosan izmos, inkább macis, de masszív, és rendszeresen edz itthon. Ja, és nem gyors kajákat töm magába.
2013. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kifejezetten kerülöm a sportolókat...
2013. nov. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha csak hobbisportoló az bejön, én is sportolok így lehetne együtt.:)
2013. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát én kifejezetten nem szeretem őket :s ...
2013. nov. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Semennyire. Engem a pénze érdekel.
2013. nov. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"A fő az egészséges életmód és a környezettudatos gondolkodás."


+ A világbéke.

2013. nov. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én inkább menekülők a sportolóktól! Én se sportolok (hjaj ez a lustaság) semmit, sőt még hobbim sincsen, ezért nem lennénk jó páros.
2013. nov. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem igazán vagyok oda a sportolókért. Mármint akik ilyen megszállott "minden-héten-hatszor-járok-kondiba" típusúak.


Ha esetleg csak így hobbiból edz, mert jól esik neki, akkor felőlem csinálja. A barátom is súlyzózgatott hébe-hóba a nyáron egy-egy órát. De azokat nem szeretem, akiknek szinte már fontosabb a sport, mint bármi más. (Az egyik barátnőm pasija focizik, és gyakorlatilag kizárólag akörül forog nála minden... kihagyta a barátnőm születésnapját, a szalagavatóját és az előre megbeszélt programok felét lemondja, mert "neki épp akkor nagyon fontos edzése van", amiről még véletlenül se tud lemondani, az ilyesmi meg szerintem már gáz...)

2013. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A heti 3 nal kondit még elfogadod ?nem azért csinálom hogy egy kigyurt idóta legyek hanem hogy jobban nézzek ki. És az ilyen megszállottak nem sportolók hanem idióták.
2013. nov. 7. 12:06
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, ha egy srác csak otthon punnyad... Nem azt mondom, hogy feltétlenül legyen sportember, mert vannak, akiknek nincs tehetségük a sporthoz, ilyen vagyok én is... De mindenki jó valamiben és szerintem az a legjobb, ha valaki csinál valamit. Szóval nem fontos, hogy sportos legyen.

Ha egy picikét túlsúlyos, az sem probléma, persze csak is akkor, ha erről ő nem tehet. Ha viszont azért túlsúlyos valaki, mert lusta mozogni, pedig lenne rá lehetősége és még genetikailag is sportos testalkata lenne mondjuk, az nem túl szimpatikus nekem.

Mondjuk nagyon bejönnek a mackós testalkatú pasik is, mint pl. amilyen a mostani x-faktorban Csordás Ákos...

Szóval a lényeg, hogy nem fontos, hogy sportoljon az illető, a lényeg, hogy legyen egészséges és legyen valami, amit szeret csinálni. :)

Ha te jól érzed magad attól, hogy mozogsz egy picit, egészségesebbnek érzed magad tőle, akkor sportolj csak! Amúgy is, a sport jót tesz a közérzetnek és az önbizalmat is növeli! ^^ Ne foglalkozz azzal, hogy a lányok mit gondolnak, csak tedd azt, amit jónak látsz. Az igazi úgy fog szeretni, ahogy vagy. :)

2013. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!