Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nem gond, ha egy 23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem gond, ha egy 23 éves szűz férfi egy beszédes, jó társaságbeli, népszerű és jó kisugárzású nőt keres?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit gázos, hogy nem voltam még nővel, de sok évemet eléggé elcsépeltem felesleges depresszióval meg gyerekes viselkedéssel. Azért keresem az ilyen nők társaságát, mert én alapból nem vagyok egy beszédes ember, és nincs sok ismerősöm barátom. Valahogy ezt a gyengébb tulajdonságomat nem szeretném egy nőben viszont látni. Leginkább hol lehet ilyen nőket találni? Szórakozóhelyek kizárva!
2013. febr. 1. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Mindenütt ott vannak, és be nem áll a szájuk.
2013. febr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez tényleg igaz! :) Az ilyen nőket sokszor már az utcán is kiszúrni. Csak erőt kell venni magadon, hogy esetleg be is mutatkozz nekik.

Amúgy próbálkozhatsz interneten is, csak hát... azért nem igazán tanácsos bárkiben is megbízni. Viszont vannak negatív/pozitív példák egyaránt.


22/L

2013. febr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23 évesen már hátránnyal indulsz az összes nőnél!
2013. febr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az internetet inkább hagyom. Szerintem a legrosszabb a netes ismerkedés :D
2013. febr. 1. 09:18
 5/13 A kérdező kommentje:
Pesszimista felfogású emberek inkább kerüljenek! :)
2013. febr. 1. 09:19
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Pedig nem írt hülyeséget, nem fognak a csajok a bugyijukba élvezni attól, h 23 évesen szűz vagy, inkább lesz az, h nem kérnek belőled.

(Persze majd úgy is megmagyarázzák, h minden nő 20 év feletti szűz pasira vágyik)

Egyébként én a helyedben egy csendes lányt választanék.

2013. febr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül kell tudnia az illetőnek, hogy te szűz vagy. lelehet azt tagadni egészséges hazugsággal is, ha megkérdezni hogy eddig hány nővel voltál. van olyan srác aki már kb 15-16 évesen elvesztette, mára már felnőtt férfi és elég szar az ágyban.
2013. febr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én egy csendes lánynál csak unatkoznék, én szeretném azt ha valakivel kiegészítenénk egymást.
2013. febr. 1. 10:03
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy én vagyok minden társaság lelke, de azért feltalálom magam. :D


A kiegészítés, meg hogy én legyek a "gyámod" az nem ugyanaz. És egyébként is f.szság.

A kapcsolatokban a felek általában hasonlók, ritkán működik úgy, hogy totál ellentét a kettő.


Szóval inkább azt javaslom, kezdj el valahogy berobbanni a közösségekbe, szerezz új barátokat. Azért mondom ezt, mert nem fogok naiv baromságokat írni, én is voltam így. Amíg kis félénk, visszafogott, csendes lány voltam, hiába vágytam arra az életre, amilyen most van, nem jött oda hozzám. Nekem kellett tenni érte, és így a srácokért is, amilyeneket kerestem. Én is ilyen beszédes, pörgős, népszerű, életképes srácot akartam, de az ilyen embert nem nyűgözi le, hogy te sokat ülsz otthon és gyatra a szociális életed.


De semmi sem lehetetlen, szóval hajrá, menj, ismerkedj, barátkozz, próbálkozz, ne csak csajoknál, mindenkinél, aztán ha szerzel új haverokat-barátokat, ők már előbb-utóbb visznek tovább, de addig el kell jutni. És utána már egy ilyen lánynál is jó eséllyel indulsz. Addig bocs, de szerintem csak untatnád.

2013. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mi a f.szért untatnám? Eltudnék vele beszélgetni meg ilyenek. Én inkább az egyedül létet választom, minthogy teljesen a hasonlóságot látnám benne!
2013. febr. 1. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!