Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm a fejébe vette,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a fejébe vette, hogy milliomos akar lenni. Mintha semmi más nem érdekelné, olyan, mint egy megszállott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A milliót ő nem Forintban méri. Engem kicsit ez zavar. Már alapból jó anyagi helyzetben van, de nagy céljai vannak. 23 éves és már közel jár az első millióhoz. Úgy viselkedik, mint egy őrült, tanul, különféle szemináriumokra, képzésekre, előadásokra jár. Kifejezetten okos és mindig eléri a céljait, de nekem ez kezd zavaró lenni. Kettesben vagyunk eleget, de már az én barátaimmal nem akar menni sehova, mert az neki időpocsékolás + ő sem várja, hogy én menjek az ő barátaival. Azt mondta nekem, hogy ő az én barátaimtól semmit nem tanulhat és nincs is kedve velük menni, mert unja a párban mászkálásokat. Igaza van, de nem húzhatjuk mindig ki magunkat. Nem tudom mit tegyek... Nektek nem lenne zavaró ez az erős akarat, céltudatosság?

2013. nov. 7. 15:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Pasija válogatja, engem kiakasztana, mert elég erős egyéniség vagyok. Hát, ez is egy életforma. Amőgy mindig két lehetőséged van: elfogadod vagy elhagyod. Megváltozni nem hiszem, hogy meg fog. Ha ilyen karrierista, akkor nem is hiszem, hogy egy olyan embert, aki nem osztja az ambícióit sokái elvisel maga mellett. Vagy osztod őket?
2013. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Mi a fontosabb?

Hogy veled legyen,vagy,hogy a haverjaiddal?

2013. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Részben osztom, de néha nehéz vele. :(
2013. nov. 7. 15:22
 4/22 anonim ***** válasza:

Na jó, most tudom hogy érzéktelen hozzáállás, de ezt kellene mond:


"Sajnálom, de nem az a lány vagy már akibe beleszerettem."


Ezek után már rajta áll, hogy továbbra is hurcol, és nem hagyja hogy boldog légy, vagy pedig elenged... Én nem maradnék vele az biztos... 22/F

2013. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
Kúrd s.ggbe a ribit
2013. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha neked mások a céljaid, akkor ezt vele beszéld meg. De őszintén szólva, meg tudom érteni a barátnődet, hiszen a mai elitista rendszerben azt, aki nem milliomos legalább, sajnos még az emberi méltóságától is megfosztják. Gondolom, Ő nem akar szolga lenni. Persze az lesz, illetve már most is az, de ettől függetlenül meg lehet érteni a törekvéseit.
2013. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szolga ő. Ha nem dolgozna semmit, akkor is megélne vígan, mint hal a vízben, de többet akar. Neki a kényelem és a nyugalom a fontos. És ehhez sok pénz kell, ezzel még egyet is értek. Tudtam én, hogy ő milyen, meg meg is mondta, hogy ha nem támogatom, akkor nem kell vele lennem. Itt most arról van szó, hogy bezárkózik és egyedül hajtja a céljait. Ez másokat is zavar...
2013. nov. 7. 15:32
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért az furcsa, hogy egy céltudatos nő, aki tesz is a céljai eléréséért, és nem a fenekén ülve várja, hogy az ölébe hulljon minden, mennyire elriaszt itt mindenkit. Máshol meg a lusta nőket szidjátok, akik a pénzes pasikra mennek. Tessék, itt van egy lány, aki komolyan küzd a maga érdekében, és igyekszik mindent megtenni az anyagi biztonságért, erre tessék, jönnek a válaszok: dobd ki. Normálisak vagytok?

Mellesleg, igaza van a barátnődnek, a te barátaid nem az ő barátai. Ha rád tud elég időt szánni, akkor nem értem, miért okoz gondot, hogy nem megy el a te barátaiddal is. Még csak nem is arról van szó, hogy különben ő egymaga üldögél otthon. Egyszerűen megvannak a maga elképzelései, a maga barátai, és ebben ő teljesen kényelmesen és boldogan eléldegél. Miért kellene minden áldott héten elmenni a barátaiddal is? Néha-néha egy-egy szülinap, vagy valami nagyobb összejövetel belefér, de a többi? Néha jó külön is lenni, szerintem ő is ezt az elvet vallja.


Bár ezek szerint igaz a sztereotípia, hogy a pasikat megijesztik az erős, céltudatos nők. Legalábbis esetedben igaz. És némely válaszoló esetében is.

2013. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Van egy barátom, aki ilyesmi volt régen. Minden egyes percben azt figyelte, hogy ő most ebből mennyit kamatoztat és ha úgy találta, hogy semmit, akkor az a tevékenység nem érdemelte meg, hogy tovább folytassa, akkor abbahagyta. De pl. a barátokkal való találkozás is ilyesmi volt neki, mivel abból nem kamatoztat semmit csak jól érzi magát.. Egy nagy befektetésnek tekintette az életet. Én nem tudok azonosulni ezzel a gondolkodásmóddal, mert szerintem az élet célja az, hogy jól érezd magad és amikor jól érzed magad az nem elveszett idő...

Szerintem aki ilyen céltudatos, az nem fog megváltozni. Vagy megszoksz vagy megszöksz.

2013. nov. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Túl sokat nézte a Teresát ;)
2013. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!