Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm a fejébe vette,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a fejébe vette, hogy milliomos akar lenni. Mintha semmi más nem érdekelné, olyan, mint egy megszállott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A milliót ő nem Forintban méri. Engem kicsit ez zavar. Már alapból jó anyagi helyzetben van, de nagy céljai vannak. 23 éves és már közel jár az első millióhoz. Úgy viselkedik, mint egy őrült, tanul, különféle szemináriumokra, képzésekre, előadásokra jár. Kifejezetten okos és mindig eléri a céljait, de nekem ez kezd zavaró lenni. Kettesben vagyunk eleget, de már az én barátaimmal nem akar menni sehova, mert az neki időpocsékolás + ő sem várja, hogy én menjek az ő barátaival. Azt mondta nekem, hogy ő az én barátaimtól semmit nem tanulhat és nincs is kedve velük menni, mert unja a párban mászkálásokat. Igaza van, de nem húzhatjuk mindig ki magunkat. Nem tudom mit tegyek... Nektek nem lenne zavaró ez az erős akarat, céltudatosság?

2013. nov. 7. 15:19
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Egy igazi multitehetség. Fogadásokkal pl. nagyon sok pénzt bevesz, kereskedik is sok mindennel, de főállásban egy magazin főszerkesztőségében dolgozik.
2013. nov. 10. 20:47
 22/22 anonim ***** válasza:
Vagy megszokod vagy elhagyod. Sajnos mas valasztasod nincs, ugyhogy jol gondold meg.
2013. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!