Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottatok mar ugy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottatok mar ugy, hogy minden elözmeny nelkül egyszerüen nem kerestetek a parotokat? Es milyen okotok volt ra?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 17:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem max a neten kérdezd meg mert addig úgysem fogsz tudni túllépni rajta, ezt tapasztaltam. Bármennyire hányingerem volt és meg tudtam volna fojtani egy kanál vizben irtam neki, hogy tisztázzuk. Abból semmi nem lett de valamiért mégis megnyugodtam és le tudtam zárni magamban az egészet. Utána törlés, tiltás mindenhonnan mert a felejtést meg az könnyíti meg. Ha pár nap után nem lesz jobb én ezt tenném. Ha viszont érzed, hogy javulsz akkor eszedbe se jusson beszélni vele mert vissza fogsz esni. Hány ilyenen átmentem.. :(
2013. nov. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!