Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez milyen már? Csak kifogás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen már? Csak kifogás?

Figyelt kérdés

Barátommal már lassan egy éve együtt vagyunk. Régebb úgy volt,hogy napközben suliban találkoztunk amennyire a szünetek engedték, de ugye ez nem valami sok idő még beszélgetésre sem, így este felhívtuk egymást mikor mennyi időnk és téma volt. Hétvégente elég ritkán találkozunk,tehát nincs sok alkalom úgy rendesen kettesben lenni.

Közben voltak kisebb nagyobb veszekedéseink, és a telefonálgatás elmaradt.

Kérdeztem tőle,hogy ezután így lesz, nem fogunk telón beszélni?

Erre azt mondta, hogy nem tud, mert most otthon vannak a szülei,és úgy nem tud.

(eddig dolgozni voltak a szülei,több ideig nem voltak otthon, de ha mégis olyankor kiment)

Na most tudom, hogy nem ácsoroghat kint, napközben együtt van a szüleivel,este külön alszik, de ugye van 3 szobájuk + konyha/fürdő, nem hinném, hogy mindenhol hallanák a szülei a beszélgetést.


Szerintetek ez az egész csak kifogás erre?:/ 18évesek vagyunk.


2013. nov. 7. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, de amúgy nekünk is nagy házunk van, emeleti szinttel is, de mégis annyira nyitott, a szobám fala meg vékony. Én sem szeretek telefonálgatni, ha itthon vannak az ősök. :)

Szóval meg kéne kérdezni egyenesen, hogy ez miért van? Az őszinteségbe senki sem halt még bele :)

2013. nov. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, a szülők tényleg mindent meghallanak, de ami rosszabb, hogy kérdőre is vonnak. Nekünk pedig nincs kedvünk magyarázkodni. Ez az egyik. A másik pedig, ha a szüleink egy rideg tuskónak ismernek, elég furán veszi ki magát, ha valakivel a fülük hallatára turbékolok. Én is utáltam mindig is otthon telefonálni.
2013. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem a kommunikációval van a baj, mert én kérdeztem tőle, hogy miért nem akar, mi lenne ha mégis...de mindig azt mondja,hogy otthon vannak a szülei.


Ja és mikor utoljára kérdeztem,hogy már sosem fogunk? Erre ő: majd ha a szülei nem lesznek otthon.


De ha valaki vágyik a másik társaságára, akkor nem arra törekszik,hogy megoldja? Legalább egy ennyit?

2013. nov. 7. 19:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én telibe lesz*rtam, h hallják-e vagy sem, hogy a barátnőmmel beszéltem. Bár nem mindenki van ezzel így, szóval 50-50, hogy kifogás.
2013. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem írtad volna oda hogy 18 évesek vagytok, megkérdeztem volna, hogy 12? Egyébként úgy viselkedtek. Lehet, hogy tényleg zavarja, hogy kihallgatják én is ilyen vagyok, de azért találok alkalmat a telefonálásra bármikor. Arról meg nem is beszélve, hogy mi a bánatért nem találkoztok? Vagy ez ilyen facebook, divatkapcsolat csak?
2013. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem az. Suli időben ritkábban lehet, távolság miatt is.
2013. nov. 7. 19:26
 7/8 A kérdező kommentje:
de ez egy másik téma már,hogy miért nem....
2013. nov. 7. 19:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Őszintén 18 éves fiúnak megmondják mit csináljon? 18 éves korom előtt saját magam fizettem a számlát, Úgy kifogás ahogy van
2013. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!