Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok, ha a barátotok sokszor fáradt munka után, és úgy érzitek kevésbé tart szexinek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást, most minden nagyon klappol, kivéve ezt. Sokat dolgozik, és fáradt, úgy érzem kevésbé kíván, és sokkal kevesebbet szexelünk már.

21/L



2013. nov. 7. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Megérteném, hogy fáradt. Egy kapcsolat nem csak a szexből áll, ha minden más rendben van akkor nem zavarna ez a dolog.
2013. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem agresszívan érintene, mivel férfi vagyok :) De egyébként valamit valamiért. Ha szereted, akkor így is szereted és elfogadod, és hálát adsz, mert dolgos ember. Ha pedig nem jó neked, mindig van választásod...:)
2013. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
miért szivárvány eső után, veled is fordulnak elő ilyen dolgok?
2013. nov. 7. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam, mint te amíg suliztam. Mindig hamarabb elaludt nekem meg elvette a kedvem is. Most fordult a kocka én is dolgozom azóta hulla vagyok örülök, ha lefekszem és 10 percig fent birok maradni. 21 l :)
2013. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pff.. Te dolgoztál már valaha rendesen is életedben ?? Nem jódolgában fáradt el nyilván , és ő is örülne , ha nem dögfáradtan menne haza. Ha meg nem dolgozna akkor fogadok az lenne a bajod
2013. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!