Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kínosnak tartanátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kínosnak tartanátok, ha a barátotok/barátnőtök egy tanyán dolgozna? Etetné az állatokat, nyírná a füvet, minden ház körüli munkát csinálna?

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 22:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a kínos ha egész nap otthon meresztené a s***-ét vagy számítógépezne vagy mittomén.

Nem az tesz emberré ha kerülöd a munkát.

A munkán nincs mit szégyellni.

+

Ma nem egyszerű helyzet elhelyezkedni.

Nekem akár hiszed akár nem van érettségim + szakmám is. Mégis meg kellett tapasztalnom az utcasöprést (gyerekkori álmom ez a munka) mert hazai terepen kilátástalan a helyzet. Inkább annak örülj, neked ilyesmit MÉG nem kell megtapasztalni, mert vagy a szüleidnél vagy, vagy pedig stabil munkahelyed van.

Sőt van olyan ismerősöm aki banki tanácsadó volt 2 DIPLOMÁVAL most mégis egy lebuj kocsmában szolgálja ki az "úriembereket", mert közbe lépett az egészsége és azzal együtt a kitessékelés is onnan. De ez más történet.

Szóval:

Te sem tudod x-y idő múlva hová kerülsz. Úgy ahogyan én sem gondoltam volna magamról.

26 F

2013. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én ezt csinálom itthon munka mellett! Ja és nem tartom kínosnak!
2013. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, nem is értem, miért kellene kínosnak tartanom. Egyedül azt tartanám kínosnak, jobban mondva kizáró oknak, ha önszántából nem dolgozna...
2013. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem arra irányult az én kérdésem se, hogy kínos-e hogy dolgozik? Hanem hogy ilyen helyen. Tisztában vagyok vele, hogy az ember örül ha egyáltalán talál valamit, de ő szerintem talált volna a szakmájában mást is, mégis ezt választotta.
2013. nov. 7. 23:02
 15/20 anonim ***** válasza:

Lehet szereti az állatokat és a természetet.

Én elvárnám a páromtól, hogy legyenek ambíciói és ne parkolopályán töltse az életét, de elfogadnám, ha tényleg így érzi jól magát. De mivel az én ambícióim a nagyvároshoz kötődnek nem jósolnék nagy jövőt a kapcsolatnak.

2013. nov. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem tartom kínosnak. Inkább megértem, még azt is hogy a jobb szakma / több fizetés ellenére marad annál amit szeret. Nekem elvileg jó szakmám lesz nemsokára, de nagyon nem érdekel az egész .. úgyhogy lehet én is fel fogom adni és ki tudja, lehet hogy valami hasonlót fogok csinálni :)

Egyébként van benne jó is pl. nyugis, stresszmentes a természetben az állatokkal :D

25F

2013. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem, nem kínos
2013. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Nem arra irányult az én kérdésem se, hogy kínos-e hogy dolgozik? Hanem hogy ilyen helyen."...

A mai világban örül az ember,ha van munkája.Ezt is szeretni kell,az állatokat meg mindent ami ezzel jár.

Én ezért tisztelem inkább.

Volt,hogy utcaseprésből fizettem a házam hitelét,több szakmával a kezemben,mert egyszerűen máshol hirtelen nem találtam munkát.Jelenleg(és remélem a jövőben is még sokáig)tanyán lakok,de ég és föld.

Egy tanyasorral arrébb még van egy öreg néni,aki 2 hold földet művel szinte egyedül,traktorozik,vet,állatai vannak.Én ezt már nehezen bírnám,ő meg 80 felett is szereti és csinálja.Mi már teljesen másképpen élünk,annak ellenére,hogy majdnem egy helyen lakunk,őt nem érdekli,hogy közel a város,nem megy sehová,azt mondja,neki jó otthon is. :-) Én meg dolgozhatok havi majd' 300 órát max 120 ezerért.Viszont örülök,hogy van munkám és megbecsülöm,illetve tanulok tovább,hogy jobb legyen.

A munka sosem szégyen!

2013. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Emberek!! hol talalok ilyen munkat?
2015. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem! Nagyon nem!
2015. febr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!