Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ezért a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ezért a kapcsolatért?

Figyelt kérdés

Négy éve vagyok már vele és egy jó ideje nagyon el vagyok keseredve. Nagyon nem tudom mit is tehetnék. Soha semmit nem tudok vele megbeszélni, soha nem érdeklik az érzéseim. Annyira fáj ez nekem. Mikor elmondom neki mi esik rosszul mindenre vagy azt válaszolja hogy ez nem így van, vagy azt hogy ezt elcseszte de próbálkozik. De mindig ugyanazokat cseszi el és azt sem érzem hogy egyáltalán próbálkozna. Emellett amikor beszélni próbálok vele abba se hagyja pl a telefonja nyomkodását vagy a számítógépezést. Nagyon rosszul esik, de ő ezt vagy nem érzi vagy nem érdekli. Mindig azt mondja hogy szeret nagyon de én ezt ezek után nem tudom neki elhinni. Szakitasról hallani sem akar. Valaki ezt meg tudja fejteni, vagy tudna tanácsot adni, hogy hogyan lehetne kicsit változtatni ezen az egészen? Boldogtalan vagyok de ennyi idő után nagyon nehéz lenne otthagynom.

24/l



2013. nov. 7. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Vége.
2013. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még annyit hogyha megbant utána 10 perc múlva mintha misem történt volna. Több figyelemre lenne szükségem.
2013. nov. 7. 22:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos pedig el kell hagynod mielőbb. Ez csak rosszabb lesz, ha már ilyen fogalmazódik meg benned akkor már ez azt jelenti, hogy sokat fogod rágni magad. Erre pedig azt mondják addig jár a korsó a kútra mig el nem törik.
2013. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmit! Sehogy! Nem kellett volna ennyi időt eltölteni egy ilyen alakkal. Persze hogy nem akar szakítani, hiszen hol talál még egy ilyen balekot, aki mellett ennyire elkényelmesedhet, és nem kell tenni semmit a másik érdekében?!

NEM lesz változás. Ha eddig nem volt, most se lesz.

Az a baj ám veletek, ilyen gondokkal küszködőkkel, hogy nagyon rá kellene jönni, hogy néha igen is szakítani kell, ti meg irtóra ódzkodtok ettől. Pedig kell. Akkor is ha a párod nem akar! Ez nem erről szól!

Egyszer kellene végre megtenned ezt a lépést, utána nagyon remélem, rájönnél, hogy többet ilyet egy pasinak se engedj.

2013. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ez annyira nehéz főleg, hogy mindig azt hajtogatja hogy mennyire szeret. Ezt sem értem, logikátlan szerintem. :(
2013. nov. 7. 22:58
 6/10 anonim ***** válasza:
És nem, nem kell részletezned, hogy jajj több törődésre lenne szükséged, meg bla bla. Mondom, tőle ne várd! Ha akarsz, akkor keress mást!
2013. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze nehéz, mert mindketten belesüppedtetek a megszokásba! Változtatni? (szakítani!) Jajj, még véletlenül se.... Nehogy meg kelljen mozdítani egy gyufaszálat, nehogy a kis életedben valami megváltozzon! Igen, utána jön egy nagy zuhanás érzelmileg, majd sokkal magasabbra kerülhetsz, mit most!
2013. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a vének tanácsának elnökének higyj kérdező: sajnos ez halálra van ítélve. Nem ő lesz a férjed Kisbaba.

Sajnálom, ez ennyi volt. Ha kell lelki támasz, hívj fel, csak ne engem :(

2013. nov. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" Persze hogy nem akar szakítani, hiszen hol talál még egy ilyen balekot, aki mellett ennyire elkényelmesedhet, és nem kell tenni semmit a másik érdekében?! "


Pontosan, ezzel a válasszal nagyon egyetértek és én is ilyesmit írtam volna.

Meg jó hogy azt foga mondogatni, hogy szeret hiszen valahogyan hatnia kell az érzékeny lelkedre, hogy megsajnáld és maradj, és reményt keltsen benned, hogy hiszen ö szeret, tehát lesz ez jobb... óóó mekkora baromság. :( Ha igaz lenne hogy szeret akkor nem tartanátok itt, akkor tenne valamit :(

Nehéz az ilyet elfogadni.

2013. nov. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Érzem hogy igazatok van. Csak tényleg nem egyszerű már egy jó ideje együtt élünk és mindenki azt hiszi kb hogy örökké együtt leszünk meg a családját is nagyon megszerettem, de tudom hogy ez elég kevés indok. Kár hogy így alakult, mert persze nem ilyennek mutatkozott be régen.
2013. nov. 8. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!