Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig fog még fájni? Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog még fájni? Mikor lépek túl?

Figyelt kérdés
1 hónapja lett vége egy komoly kapcsolatomnak. 3 évet éltünk együtt! Több hónapja kezdődött, amikor az exem elkezdett hajnalban hazajárni, azt állította, a haverjáéknál volt. A haverja barátnőjére kezdtem gyanakodni, hogy vele van valami kapcsolata! Persze tagadták. Én nem mehettem vele, de ő már az elmúlt 3 hónapban hajnali 5 előtt nem is jött haza. Majd a haverja kiment külföldre, onnantól kezdve haza se járt. Majd elmentünk szünetre, mert azt szerette volna. Amikor hazajöttem már egy pár voltak a közös házunkban. Az exem egyébként is elég agresszív volt, volt hogy megrángatott, 1szer meg is ütött. De ezek ellenére én nagyon szerettem/szeretem őt, és nem tudom túl tenni magam rajta. Mikor tudok túllépni?
2013. nov. 8. 11:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Nekem ő volt az első, minden téren!! Azt mondják, ezért is olyan nehéz!

22/l

2013. nov. 8. 11:54
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Mekkora egy seg gfej pff. Csak úgy tudsz túllépni rajta, ha erőlteted a dolgokat, hétvégénként kimozdulsz, ismerkedsz.
2013. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

elore szòlok, h ne haragudj!

de te csinàltàl magadbòl làbtorlot, megèrdemled. soroljam, h mièrt? (mert egyutt maradtàl egy olyan emberrel aki fizikàlisan is bàntott ès megalàzott, megcsalt, ràadàsul èrezted is, mègsem csinàltàl semmit)

ès most egy ilyen ember utàn sìrsz! neked nem o hiànyzik, hanem max a szèp emlèkek, meg az, h vki legyen melletted.

nem is èrtem az olyan lànyokat mint te, h milyen alapon vàrnak tiszteletet ès szeretetet vkitol, ha kozben hagyjàk magukat a sàrga foldig alàzni ès ezt hiszik szerelemnek???

2013. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Ha most nehéz is, hosszabb távon mindenképp jobb, hogy nem kell elszenvedned egy ilyen embert. Örülni fogsz még ennek.
2013. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor fogsz túllépni mikor majd jön más aki megmutatja neked milyen is a nagy Ő :)) és kedvesebben fog veled bánni. Türelem rózsát teremt, gondolj arra, hogy tőle már csak jobb jöhet (mivel megütött) olyan aki tisztel, megbecsül és te vagy neki a legelső nem más. Hidd el jönni fog ilyen!! :)
2013. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, tudom, hogy szánalmas, és hogy nekem nem kellett volna ezt tűrnöm, de hittem abban amit mondott, hogy megváltozik, és hogy minden olyan lesz mint régen...legalábbis akartam hinni benne, mert szerettem!!
2013. nov. 8. 12:00
 7/11 ASOT ***** válasza:

Neked totál elmentek hazulról...:)


Amúgy a 3-masnak a 65%-nak azért igencsak igaza van, Még ha fájó is.


Azt meg akarna is kell, hogy túllépjen az em,ber nem csak vágyni arra, hogy jobb legyen. akarni kell és tenni érte. Nem a 4 fal közé beszorulni és várni a csodát.

Internet ide vagy oda, attól nem lesz jobb.

2013. nov. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
okè, de a 20. be nem tartott ìgèret utàn mègis mit gondoltàl? ès mit szerettèl? vàrni egèsz èjszaka, h hazajojjon a szeretojètol? vagy mit? istenem, ennyire nem lehetsz buta 22 èvesen!!! felnott no vagy, viselkedj is ùgy
2013. nov. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#3-as kommentelőnek igaza van, de vizsgáljuk meg a lányt más oldalról is. Nem mindenki olyan erős érzelmű, habitusú, kiállűsú személyiség, hogy csak úgy eldobjon egy érzést, kapcsolatot. Tudom, a józan ész, logika nem ezt mondja, de ha belegondolsz, csomó dolog etikátlan, logikátlan a világban is, mégis csinálják az emberek. Szóval csak azt akarom mondani, hogy persze te is ludas vagy kérdező az egészben, de a barátod egy gerinctelen ember. Milyen dolog ez, hogy elmész szünetre, erre odaviszi a nőt? Az eszem megáll az ilyen emberektől. Komolyan, béketűrő ember vagyok, de egy rohadt nagy szájbaverést megérdemelne ez a srác.

Most már mindegy, hagyd a fenébe, fókuszálj saját magadra, kicsit nyaldosni fogod a sebeidet (lehet, hosszú ideig), de ne gubózz be! Lesz neked még sikered! :)

2013. nov. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azt hozzá teszem, a szünetről úgy jöttem vissza, hogy megakartam lepni, és hát én lepődtem meg, amikor beléptem az utcaajtón..:S

Csak azt látni, hogy már facebookon is kapcsolatban vannak, úgy hogy a csaj megjelölt engem kommentárban, hogy biztosan lássam, elég szar érzés!!

2013. nov. 8. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!