Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Az agyamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Az agyamra megy a barátom a dirigálással.

Figyelt kérdés
A szüleim elutaztak pár napra és most addig itt van a barátom, de már az agyamra megy azzal, amit művel. Mosogatok, takarítok, megágyazok, főzök, bevásárolok, mosok meg úgy minden, erre a fejemhez vágja hogy én nem csinálok semmit, mert megkértem hogy nyissa már ki az ablakot (egy karnyújtásnyira volt tőle), ő meg elkezdett izélni hogy nyissam ki én vagy tán ennyire se vagyok képes, lusta disznó vagyok? Ilyeneket csinál, ilyen kis hülyeségeket fúj fel. És még neki állj fentebb. Most összevesztünk és megmondtam hogy ettől a perctől fogva tényleg nem csinálok semmit, minden úgy marad ahogy hagyva van. Erre meg elkezd fölényeskedni hogy na majd várjam csak ki mit kapok anyáméktól ha hazajönnek a disznóólba. Most nem tudom, mit csináljak?
2013. nov. 8. 15:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, meg beszól nekem hogy mi lesz majd akkor ha összeköltözünk? erre én halkan az orrom alatt azt mondtam hogy "már ha eljutunk odáig", na ezt meghallhatta mert utána meg sértődötten visszaszólt hogy "oké, ezt megjegyeztem egy életre" ... basszus, most komolyan, ilyenkor mit érez?
2013. nov. 8. 15:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire basáskodó a saját otthonodban és kiadnám az útját!
2013. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

neked ez kell? gondolom igen


ugyan kérem miért van az hogy a házasok minden csip csup dologért válnak a 100szor elviselhetetlen környezetben lévők pedig csak tűrnek és tűrnek..

2013. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. A ti lakásotok, a barátodnak eléggé k-u-s-s ott a neve.

2. Ez most csak egy kis felfújt vitának tűnik. Vagy tényleg kupi van még mindig, vagy pedig ő nem tudja mi a különbség a disznóól és a rend között.

3. Amíg te ezeket megcsináltad, addig ő mit csinált ott nálatok mégis?

4. Mit csinálj? Közöld vele, hogy ő van nálatok vendégségben és igazából neki kellene pedáloznia, nem pedig még téged osztani, hogy milyen rendetlen vagy.

2013. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy kidobnám, mint macskát kaksizni.

Hogy bírsz együtt lenni egy ilyennel?

2013. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Általában az ilyen pasikból lesznek azok a férjek, akik nem csinálnak otthon semmit, nem lehet megkérni otthon semmire őket, és a feleségük meg hagyja, sőt, alapból ez már azt jelenti, hogy a feleség kb kinyalta a pasi seggét, az meg hozzászokott.


A pasikra igen is lehet bízni dolgokat, és kell is, különben, ha alapból nem ilyen, és elkényelmesedik, akkor egy ilyen basáskodó lusta disznó lesz, mint amilyen a pasid is.


Eszedbe ne jusson ilyennel összeköltözni, mert akkor is ezt fogja csinálni.


Apám is ilyen volt. Anyám csinált mindent otthon, ő semmit, pedig mindketten dolgoztak. Anyám 15 évig bírta, aztán elvált.


Az én férjem szerencsére nem ilyen. Szívesen megcsinál bármit amit kérek tőle. Bár én tényleg olyasmit bízok rá, mint favágás, begyújtás, ha mást csinálok és nem tudom otthagyni, akkor pl teregetés, csap szerelése, villanykörte kicserélése, és ő a szemétfelelős is.


Talán mond meg neki, hogy ha így viselkedik, akkor nem lesz már kapcsolat, ami továbblépjen az összeköltözés felé.


27/N

2013. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Ő ilyen parancsoló jellem.
2013. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!