Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezeket az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezeket az exem?

Figyelt kérdés

az exbarátnőm egyben az osztálytársam is. A közelmúltban emgszaporodtak a furcsaságai, időrendi sorrendben:

-egy véletlen során úgy alakult hogy kettesben töltöttünk egy estét a városban, mély témákról, szexről is, beszélgettünk, amikről előtte nem

-megemlítette, hogy találkozott más fiúkkal de unalmasak, és hogy mi nem beszélünk sokat

-egy közös bulin sok másik lánnyal táncoltam, vele meg csak épp egy kicsit, szar kedve volt, sírt, valószínűleg miattam, de az okát nem firtattam nagyon, csak megvigasztaltam

-beszéd közben gyakran megérint, igaz más fiúkat is, viszont nekem a vállam is szokása simogatni

-suli után elment kajálni, kérte kísérjem el. megtettem, mikor odaértünk ő akarta fizetni a kajám, nem tudom, mint egy hála jeléül, hogy elkísértem

-mesélt egy történetet: az anyja otthon valami egzotikus kaját főzött neki és mikor kérezte hogy finom e ő azt válaszolta viccből, hogy én finomabbat készítettem neki. (még ha így is volt, nyilván poénból mondta, de miért meséli el?..)


A lányról tudni kell, hogy mindenkivel túlontúl barátságos, és ezt sokan félreértik, közeledésnek veszik. De akárhogyis, azért az ex-el még ha utána barátok is maradnak, miért viselkedne így egy túlzottan kedves lány? Azért szakítottam vele, mert a közös haverok előtt abszolut idegennek kezelt, mintha nem akarna felvállalni.Megváltozott volna?


2013. nov. 8. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem akarja most lekötni magát senki mellett :/
2013. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Miért gondolod így? Kérlek indoklást is írjatok!
2013. nov. 8. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Életkorotok? 15-16? Nem szívatásból, komolyan kérdezem.

Csak mert a leírtakból azt látom, hogy elég éretlen a lány. Egyébként nem mindenki szeret közönség előtt nyáltengerben úszni. Mármint például én sem nagyon szeretek turbékolni társaságban. Mit takar pontosan, hogy idegennek kezelt?

2013. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

17 évesek vagyunk. Azt jelenti, hogy ha közös ismerősökkel vagyunk a kézfogás, ölelkezés, puszi számára "túl intim", ha én nem megyek oda hozzá ő nem jönne oda, nem is beszélnénk. De ezt egyébként a barátnőivel is így csinálja, inkább egyedül üldögél, de ő nem megy oda. Ezért lett vége, kettesben jól voltunk, de ezek nagyon rosszul estek.

Lehetséges, hogy megváltozott?

2013. nov. 9. 08:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Ti összejönnétek ezek után egy volt barátotokkal? 3 hónapot voltunk együtt felhőtlenül, utána nekem ezek rosszul estek, vitáztunk, bunkó voltam gyakran,legutóbb is sajnos, most mintha kerülne, de megint közös programra invitált (tanulmányi). Azért kerül, mert férfiként undorodik tőlem és csak barátnak akar, ezért a közös progr?
2013. nov. 19. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!