Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes valakivel csak 1 hónapot járni?

Figyelt kérdés
Találkozóm lenne egy fiúval, aki többet akar mint barátság.Eddig én is többet akartam, amíg el nem mondta, hogy szeptemberbe elköltözik.. így én hülyeségnek találom a járást mert 1 hónapig minek?De még a találkozást is, mert csak jobban fájdítaná a szívemet.. szerintetek igazam van?
2013. júl. 24. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Járni felesleges. D*gni jó egy hónapig. Persze csak ha mindkettőtök örömére lenne. Akkor érdemes talizni. Amúgy meg hagyd.
2013. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem, ha nem tudnátok többet találkozni!(igazad van)
2013. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Járni nem, de együtt tölteni az időtöket lehet.
2013. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem azért vagyunk valakivel, mert "érdemes". Hanem azért, mert szeretünk vele lenni...


Lehet, hogy pár év múlva majd felteszed magadnak a kérdést, hogy vajon ő lett volna-e a nagy Ő és esetleg elszalasztottad?

2013. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem ő a nagy ő :D ha elköltözik nem tudnánk találkozni
2013. júl. 24. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!