Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen járni valakivel?

Figyelt kérdés
Jól tanulok (szóval tanulással kapcsolatos dolgokat ne mondjatok, légyszíves.) 1,5 éve ismerem a srácot, eddig csak legjobb barátok voltunk - az én részemről, ő már eddig is "próbálkozott", de pár hete megkérdezte, hogy nem járnék-e vele. Ő 15 múlt, én 14 vagyok. Mit gondoltok, korai? Nekem tetszik nagyon, ő pedig már régóta szerelmes belém elvileg. Előttem már volt két barátnője is (nem túl komolyak nyílvánÖ.. picit félek emiatt. :) Tipikusan az a nagyon türelmes, nagyon kedves, kitartó fiú.. de tényleg. :)
2013. nov. 8. 19:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akik nálunk ennyi idősen jártak valakivel, mind ribik voltak vagy azok lettek.
2013. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem korai,pont jó azzal jársz akivel szeretnél.sok évig együtt! 19/F
2013. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Prűd volt aki így mondta igen. Nem azért tartom annak, mert azt mondta korai, hanem azért amilyen módon mondta.

Köszi a többieknek! :)

2013. nov. 8. 20:14
 14/17 anonim ***** válasza:

Nyugodjatok már meg! Nem korai, amíg nincs szexuális kapcsolat. Ha van neki akkora szerencséje, hogy a szerelme viszonzott, akkor ne beszéljétek már le!

Szerintem nyugodtan összejöhettek. Legyen hosszú, boldog kapcsolatotok! :)

14L

2013. nov. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen utolsó! :) (korombeli vagy, átérzed a helyzetet gondolom. :D)
2013. nov. 11. 18:40
 16/17 anonim ***** válasza:

"Legyen hosszú, boldog kapcsolatotok!"


Ja, kívánom nektek én is, hogy legalább 3-4 hónapig bírjátok! A ti korotokban ez már hosszú kapcsolat. :D :D

2013. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Érdekes.. a barátnőm 15 éves elmúlt, és 2 éve jár lassan a barátjával ;) Vannak kivételek a "mi korunkban is" kedves válaszoló.
2013. nov. 11. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!