Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm alaptalanul akadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm alaptalanul akadt ki rám és ütött meg. Mit éne tennem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben időben kevesebbet tudtam foglalkozni a barátnőmmel.Sok munka miatt.Majd elterjedt egy csúnya hazugság arról,hogy megcsaltam.

Eljött hozzám beszélni.Néhány válasz elől kitértem.problémák vannak amit nem ott és nem akkor akartam megbeszélni.Az alaptalan vádaskodás miatt veszekedtünk és pofon vágott.Nagyon kiakadt többször is próbált volna megütni de lefogtam a kezét.Amikor lecsillapodott elküldtem.

Azóta nem beszéltünk.Szeretem de az igazságtalan vádasmodást nem tűröm


2013. nov. 8. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Remek kapcsolat lehet...
2013. nov. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

paraszt vagy. nézd már egy kicsit az ő szemszögét is.

ő annyit tud hogy te megcsaltad. elmegy hozzád beszélni te meg nem is válaszolsz a kérdéseire,nem is mondod meg az igazat? én a szart is kivertem volna belőled már bocs:D

egyáltalán nem volt igazságtalan,neked kéne teperned hogy visszafogadjon,bár én a helyében elküldenélek a francba

2013. nov. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ha fikarcyit se bízik bennem akkor minek van velem?akkor minek bizonyítsak neki?!

Mondhattam én bármit

2013. nov. 8. 23:52
 4/13 anonim ***** válasza:

ez is egy dolog..de amit kiírtál az máshogy hangzott.

Az biztos, hogy bíznia kellett volna benned,de ha sokan mondják hogy megcsaltad, te meg kitérsz a válaszok elől,akkor az elég egyértelmű.

2013. nov. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Arról tértem ki,hogy mettől meddig merre voltam.

Keményen túlóráznom kell most különben annyi az allásomnak.

Gondterhelt az ember és még jönnek a hülyeséggel

2013. nov. 8. 23:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nekem itt te tűnsz gáznak. Nem tudom, miért nem tudsz őszinte lenni ilyen kényes témakor. Bízzon benned? Akkor ne hagyd, hogy kételkedhessen.... Ha van rá ok (márpedig ha hirtelen keveset foglalkozol vele), akkor tisztázd magad!
2013. nov. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igaza volt abban, hogy nem kellett volna kitérned a válaszok előtt. Egyébként meg ostoba dolog annyira pénzt hajhászni, hogy az elveszi az időt a fontosabb dolgoktól. Ebből tanulhatsz egy szép leckét, ha mást nem. DE! És ez nagy DE. Megütött. Ezt nem nyelném le. Nálam ez = LAPÁT. Ha egyszer megtette, megteszi megint. Ilyen nővel szóba sem állnék többé.


22/F

2013. nov. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Aggódós ha mindent elmondok neki abba belebetegszik.

Elcsesztem de nem hinni a szavamnak...

2013. nov. 9. 00:13
 9/13 A kérdező kommentje:

Pénz. A rokonomnak kell.Beteg.

Másrészt a cég bajban van azért kell sokat dolgozni.h ezt a határidős munkát nem csináljuk meg akkor annyi.

2013. nov. 9. 00:14
 10/13 anonim ***** válasza:
És ezt nem lehet otthon megbeszélni? Ki terjesztette el a hazugságot?
2013. nov. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!