Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm alaptalanul akadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm alaptalanul akadt ki rám és ütött meg. Mit éne tennem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben időben kevesebbet tudtam foglalkozni a barátnőmmel.Sok munka miatt.Majd elterjedt egy csúnya hazugság arról,hogy megcsaltam.

Eljött hozzám beszélni.Néhány válasz elől kitértem.problémák vannak amit nem ott és nem akkor akartam megbeszélni.Az alaptalan vádaskodás miatt veszekedtünk és pofon vágott.Nagyon kiakadt többször is próbált volna megütni de lefogtam a kezét.Amikor lecsillapodott elküldtem.

Azóta nem beszéltünk.Szeretem de az igazságtalan vádasmodást nem tűröm


2013. nov. 8. 23:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Olyan állapotban én is ütöttem volna. Miért nem tudtál 20-30 percet szakítani rá? Sokat hanyagoltad, akkor szakíts rá időt, mikor kétségbe esik és szüksége van rád. Hogy tudja szereted még. De te csak a kétségei között elküldted. naná, hogy ezek után méginkább azt hiszi, hogy megcsalod. Ember nem kell ehhez nagy ész, hogy felfogd. Ha a barátnőd kétségek között érkezik hozzád, hogy Tőled tudja meg az igazságot, akkor nem elküldjük kétségek közé kergetve, hanem adunk egy csésze forró teát és leültetjük megbeszélni. Hidd el a beszélgetést le lehet zavarni 30 perc alatt és mindenki boldog, mint most így ahogy csináltad. Az elég kegyetlen, és ezek után még higgyen is neked? Komolyan ennél minden lány többet érdemel és jobbat!
2013. nov. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A barátnőm alaptalanul akadt ki rám és ütött meg.


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2013. nov. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ex barátnőm terjesztette ezt a hülyeséget
2013. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!